TOP

NAJLEPSZE MIEJSCE NA WESELE- czyli rekomendacje WEDDING SISTERS

Z największą przyjemnością przedstawiamy WAM pierwszy obiekt weselny z naszej serii- REKOMENDACJE MIEJSC- Wedding Sisters.

Tydzień temu gościłyśmy w przepięknym i bardzo gościnnym Pałacu i Folwarku Galiny.

Mimo późnej pory przywitano nas niezywkle miło, czekał na nas piękny szesnastowieczny apartament w  Pałacu Galiny, który jest częścią całego majątku Galiny.

1galiny.JAN 0galiny.JAN 13galiny.JAN

GOśCINNOść

Na drugi dzień po śniadaniu, spotkaliśmy się nie tylko z Panią Alicją która zarządza cłąym majątkiem i panią Pauliną odpowiedzialną za marketingiem i PR, ale miałyśmy zaszczyt poznać i rozmawiać z właścicielką Pałacu i Folwarku Galiny, panią Joanną.

Było cudownie, wyobraziłam sobie że jestem Panną Młodą, która ustala szczegóły swoich przygotowań weselnych. Te przyjazne, miłe i ciepłe kobiety sprawiły, że poczułam się już po 10 min jak w domu, co bardzo trafnie skomentowała Pani Sylwia z recepcji : „bo u nas tak jest, że wszyscy czują się jak w domu!”

KUCHNIA

Nie będę ukrywać, że dla mnie był to powrót do Galin. Byłam tu parę lat temu, prywatnie i jest to faktycznie jedno z tych nielicznych magicznych miejsc, w których zatrzymuje się czasoprzestrzeń i nie wiesz gdzie jesteś. POPROSTU JESTEś Zasługa to nie tylko magii, ale też ludzi i najcudowniejszej szefowej kuchni w tym kraju: Pani Olgi.

Stawiam wyzwanie innym szefom kuchni, na najwspanialsze danie wegetariańskie EVER! Zresztą kaczka, krem z dyni, czy pieczony mus czekoladowy też nie przeszły bez echa.

21Galiny 36Galiny 34Galiny 22Galiny 32Galiny

Ale placki z warzyw i kaszy (tajny przepis pani Olgi) urwały mi pośladki, i musiałam wracać do domu leżąc na brzuchu:))

Rozpływam się nad kuchnią i niezwykłą gościnnością, ale uwierzcie mi że nie dotyczyło to tylko mnie. Osobiście byłam świadkiem gdy panie Alicja i Paulina, a potem szefowa kuchni ściskały gorąco swoich gości. Każdy kto wchodził witany był nie tylko profesjonalnie, ale także z niezwykłą serdecznością, która po paru minutach udzieliła się także i mi, przez co także zaczęłam rzucać się na obcych ludzi i ściskać ich i całować. O rany! Byłam w raju!

Kontakt fizyczny, buziaki, pozytywna energia i uśmiechy! Generalnie mogłabym tak całą noc i dzień, ale przed nami było dużo pracy:)

PRZYJĘCIE WESELNE

W Majątku Galiny znajdziecie cztery miejsca, w których może odbyć się wesele:

1.Oranżeria z Wozownią (znajdują się obok Pałacu z piękną bramą wjazdową i dziedzińcem) – do 50 osób

3Galiny SONY DSC 16Galiny 18Galiny

2. Gospoda Galiny – do 120 osób

3. Sala Ogrodowa, z pięknym wyjściem na taras i ogród – do 180 osób

5Galiny 4Galiny 7Galiny 1Galiny 38Galiny

4. Jest również możliwość ustawienia namiotu – tutaj nie ma ograniczeń. Na moje wprawne oko mamy miejsce nawet dla 400 osób

10Galiny 43Galiny 0Galiny 39Galiny

4galiny.JAN 5galiny.JAN 3galiny.JAN

Oczywiście jest także miejsce na ceremonię cywilną w plenerze!

11Galiny 6Galiny

PRZYGODY

Jak zawsze u nas przygód było co nie miara. Nie tylko witałam w progu Gospody gości wigilijnych, ale także będąc w stadninie okazało się że „konie mnie słyszą” a nawet chcą mnie zjeść. Gdy podszedł trzeci koń, skończyły się żarty!

20Galiny

Prawie wpadłam do stawu, zatrzasnęłam się na wybiegu dla koni i oczywiście usmoliłam całą kurtkę w krytej ujeżdżalni.

7Galiny2014

Gdy szykowaliśmy salę do zdjęć, dopadło mnie zmęczenie i praktycznie usnęłam na parapecie :)

7galiny.JAN

Bardzo Was zapraszamy do Pałacu i Folwarku Galiny! To miejsce, które trzeba odwiedzić, posmakować, poczuć i zakochać się!

 

 

 

Lubię ludzi, i chyba ludzie lubią mnie ;) Liczę, że moje porady i uwagi związane z organizacją ślubu przydadzą się Wam, dlatego dzielę się swoim doświadczeniem szczerze i obficie!