TOP

MORSKI MOTYW PRZEWODNI NA WESELE

Jak widzicie zmieniamy dni naszych artykułów. Piszemy coraz dłuższe notki, bo chcemy aby każdy temat był dobrze opisany, ku zadowoleniu naszych najukochańszych czytelniczek, boskich, pięknych i najfajniejszych Panien Młodych, ever!

Przyznaję się bez bicia, że ślubu w tonacji morskiej nie robiłam nigdy… tak jakoś wyszło. Gdybyście chcieli obejrzeć prawdziwą realizację, nasi serdeczni i zaprzyjaźnieni konkurenci (wiem, znaczenia tych słów wzajemnie się znoszą, jednak ci ludzie są tak ciepli, cudowni i kompetentni, że nie mogłam powiedzieć TYLKO konkurenci, lub TYLKO zaprzyjaźnieni:) Rozumiesz?:))

Ich realizację morską znajdziesz tutaj: GUSTOWNE WESELE. Przy tym weselu zostala wykorzystana tematyczna papeteria JUM

Zaś nasze wyobrażenia i inspiracje podparte tym razem setkami zdjęć ze świata przedstawiamy poniżej.

PLAŻA

Czy musi być piach? Niekoniecznie. Aczkolwiek jeśli wybierzecie imprezę na piachu, błagam zdejmijcie buty, wasi goście też:) będzie TURBO ROMANTYCZNIE i wygodnie :)

6morski slub

Jeśli nie plaża, to co? Pomost? Tawerna nad morzem? Ważne, abyśmy klimat tworzyli samym otoczeniem, a nie tysiącem muszelek i rozgwiazd.

8morski slub 10morski slub

DODATKI

No właśnie, może ktoś się obrazi, jednak nie mam na celu oceniania niczyjego gustu. Chcę powiedzieć, że tak samo jak w każdej innej sprawie, tak i tutaj drogie Panie: LESS IS BETTER (mniej znaczy lepiej – wolne tłumaczenie, tłumacz bez licencji:))

Czy na ślubie morskim musi znaleźć się tona muszelek i setki rozgwiazd? Nie. Można to ograć kolorami.

12slub morski

Ale nie tylko. Spodobał mi się motyw butelki. Jakoś przemawia do mnie bardziej, niż muszelki i rozgwiazdy. Jest subtelny, nie tak oczywisty i fajnie można wykorzystać szkło.

4morski slub

13slubmorski

Pomysł z latarnią morską też jest ciekawy i nie oklepany :)

BG11J018-021 Wedd Alb_f Mont:11 Wedding Album N Cali

Zobacz, jak perfekcyjnie można oddać atmosferę klimatu morskiego, nie wsadzając gdzie popadanie muszelek czy innych rozgwiazd.

11morski slub 5morski slub

ZAPROSZENIA

Też nie muszą być takie oczywiste, zobacz sama. Od razu kojarzy się z morzem.

9morski slub

Hmm, tutaj mimo że są muszelki, jakoś udało eis “nie przegadać” tematu. Niemniej jednak jest to wyjątek który potwierdza regułę. KOLORY a nie symbole, też są dobrym przewodnikiem po temacie.

3morski slub

SUKNIA

Tu dla odmiany trzeba zaszaleć. Skoro w dodatkach i dekoracjach panuje względna :) asceza, suknia może być OLŚNIEWAJĄCA, piękna i bardzo MORSKA.

15slubmorski

Te boskie, boskie! buty nie pozostawiają żadnego złudzenia, jaki motyw przewodni ślubu wybrała Panna Młoda! Prawda? :) O rany jakie są ładne….

14slub morski

 


photo credits: weddie.pl, equallywed.com, burnettsboards.com, lauralikes.wordpress.com, invitationcrush.com, gpsdecors.com, bridalguide.com, polyvore.com, bellafotografica.com

Lubię ludzi, i chyba ludzie lubią mnie ;) Liczę, że moje porady i uwagi związane z organizacją ślubu przydadzą się Wam, dlatego dzielę się swoim doświadczeniem szczerze i obficie!