TOP

MENU WESELNE

Jedna z naszych Ślubnych Sióstr – Ania. A, podsunęła mi ostatnio fantastyczny pomysł weselno – organizacyjny. Otóż zdarzyło jej się być na weselu, na którym obok talerzy gości leżało menu weselne razem z…. harmonogramem podawania poszczególnych posiłków. Według mnie – genialne! Przede wszystkim, likwiduje to chaos wracania do stołów związany z reakcją gości na “niespodziankę” jaką jest wiadomość o następnym posiłku. Po drugie – to ukłon w stronę samych gości weselnych – jeśli nie lubią któregoś z dań będą wiedzieć, ile muszą czekać na następne.

Pojawia się pytanie, co zrobić w przypadku, kiedy przygotowaliście dla gości jedzeniową niespodziankę? Większość weselnych menu jest dość standardowa, ale jeśli rzeczywiście zaplanowaliście podać jakiś wyjątkowy przysmak, nic prostszego – wystarczy nazwać go np. deserem niespodzianką. Możecie też wymyślić własne, pasujące do stylistyki wesela nazwy niektórych potraw.

Menu weselne

Menu weselne

Jeśli, choćby ze względów finansowych, nie możecie pozwolić sobie na wydrukowanie kart menu dla każdego gościa, alternatywą jest ustawienie na specjalnych podstawkach kilku kart dla całego stołu.

Całość wygląda elegancko, nadając weselu charakter przemyślanej i dobrze zorganizowanej imprezy.

Artykuł zain­spirowany przez: Ania.A – grat­u­lu­jemy :)

Menu weselne

Wszys­tkie artykuły zain­spirowane przez nasze czytel­niczki możesz zobaczyć TUTAJ

Chcesz do nich dołączyć?

Wyślij link do ciekawego artykułu, inspiru­jące zdję­cia lub krótki opis swo­jego pomysłu na adres redakcja@weddingsisters.pl i

ZOSTAŃ NASZĄ INSPIRACJĄ!!

Źródło foto:

http://aleximanievents.blogspot.com/2009/02/menu-cards.html

http://blog.weddingpaperdivas.com/wedding-menus/

http://elseachelsea.typepad.com/frolic/2008/03/guest-blogge-15.html

http://www.eventhouseblog.com/home/tag/peacock-theme-wedding

http://www.calligraphylady.com/programs_menus_placecards/calligraphy_menu.htm

Tiffany! Cartier! Black star! Forst! Gorham! Mów mi o nich wszystko! Mów o nich stale! Gdy dziewczę czasami ma z prawem kłopoty, to nie ma jak diamentów blask! Gdy szef twój do ciebie chce ruszyć w zaloty, niech klejnotem błyśnie, a jak nie, to traci czas! Graj z nim tak gdy hossa trwa, bo gdy przyjdzie bessa, raz dwa, ten bydlak skruszony powróci do żony. Nie ma jak diamentów blask! Słyszałam o związkach, co są platoniczne, lecz lepszy jest diamentów blask! Romanse są trwalsze i bardziej praktycznie, gdy hojny pan milutkiej swej brylancik da! Płynie czas i niszczy nas, a w kościach już łamie ciut, ciut... Na wiek starszej pani najlepszy jest Tiffany! Diamenty!... Diamenty!... Nie imitacje lecz diament! My kochamy ich blask.