TOP

MAŁOPOLSKIE TARGI ŚLUBNE – KRAKÓW 8 i 9 GRUDNIA – MUSISZ TAM BYĆ!

Jeżeli jesteś z Krakowa lub okolic, to koniecznie wybierz się w drugi weekend grudnia na największe MAŁOPOLSKIE TARGI ŚLUBNE (8-9 grudnia)

Targi te są organizowane od ponad 20 lat i są najbardziej rozpoznawalną imprezą tematyczną w regionie. Z tego powodu znajdziecie tu największy wybór ślubnych usługodawców i produktów – to bardzo wygodne mieć wszystko co warte uwagi w jednym miejscu.

Znajdziecie tutaj najnowsze kolekcje sukien ślubnych i garniturów, oferty restauracji, hoteli, pałaców czy sal weselnych. W jednym miejscu będziecie mogli wybrać obrączki, tort, alkohol, fotografa, dekoracje, samochód do ślub, a także dodatkowe atrakcje, takie jak fotobudka, mobilny bar czy animatorów zabaw dla dzieci.

Wszystko, czego potrzebujesz na swoim ślubie!

Małopolskie Targi Ślubne na ul. Klimeckiego to najważniejsze wydarzenie ślubne w regionie. Podczas targów załatwicie praktycznie wszystkie sprawy związane z organizacją wesela. Swoje oferty zaprezentuje aż 200 wystawców!

Każdy z nich przygotowuje na tę okazję specjalne oferty. Na Targach będziecie mogli skorzystać z rabatów i wyjątkowych okazji na przyjęcia zaplanowane na rok 2019, 2020 czy nawet 2021 roku.

Miejsca weselne w zasięgu ręki

Wyłącznie 8 i 9 grudnia będziecie mieli okazję porównać w jednym miejscu oferty kilkudziesięciu lokali na wesele, wśród nich znajdą się hotele, restauracje, dworki, pałace i domy weselne. To niepowtarzalna okazja do poznania szczegółów organizacji wesela, pakietów oraz cen.

Zespół czy DJ? 

Tradycyjnie podczas targów (wstęp w cenie biletu) odbędzie się Przegląd Zespołów Weselnych, podczas którego prezentuje się pięć grup muzycznych z najlepszymi hitami weselnymi. Przegląd odbywa się w godzinach 10:00-17:00 w specjalnie przygotowanej sali. Przegląd jest skonstruowany tak, by w ciągu jednej godziny móc przesłuchać na żywo wszystkich pięciu zespołów.

Alternatywne pomysły na ślub

Dla najbardziej wymagających organizatorzy przygotowali Strefę Alternatywną, w której znajdziecie niebanalne rzeczy i usługi, które wprawią w zachwyt Waszych gości weselnych. Sprytnie pomyślane :)

Wesele ze smakiem

Nowość! Strefa Smaków. Jest to przestrzeń, w której wystawcy przygotowali wyjątkowe smaki wzbogacające przyjęcia weselne. Znajdziecie w niej oryginalne alkohole i napoje, czy rozmaite słodkości. Zaskoczycie swoich gości niebanalnym podejściem oraz smacznym poczęstunkiem.

GDZIE

Targi odbędą się w Centrum Targowym Chemobudowa Kraków już 8 i 9 grudnia.

Start o godz. 10:00. Na hali dostępna będzie restauracja, a na zewnątrz strefa food trucków.

Bilety w przedsprzedaży są już dostępne tutaj w cenie od 15 zł. W dniu targów bilety będą do kupienia w kasach w cenie 20 zł. Na Facebooku możecie dołączyć do wydarzenia.

Więcej szczegółów znajdziecie na fanpage’u Targi Ślubne Kraków!

Organizacją ślubów żyję od 2006 roku, prowadząc jedną z pierwszych w Polsce agencji ślubnych 2CYTRYNY. Pomogłam ponad dwustu młodym parom w spełnieniu ich marzeń. Szaleństwa ślubne wyprawialiśmy na łące, w parku, w pałacach, nad jeziorem, nad brzegiem morza, w Polsce i za granicą, w przeróżnych zwyczajnych i mniej zwyczajnych okolicznościach. Tego bloga prowadzę razem już od 2009 roku. To spory kawałek czasu, a jak na internet, to cała era :). W tym czasie odkrywałam też inne obszary realizacji siebie. Na moich szkoleniach i w życiu codziennym zmotywowałam wiele wspaniałych kobiet do tego, aby chciały odszukać w sobie swoje talenty i aby codziennie, z uporem i frajdą kreowały własne życie. I chyba to sprawia mi największą satysfakcję. Działanie i pchanie do działania. I osiąganie, zdobywanie nowych szczytów.