TOP

MAJOWY WIECZÓR PRZEŚLUBNY – KONKURS!

Wygraj zaproszenia na majowy wieczór przedślubny!

Dla wszystkich przyszłych Panien Młodych, ich świadkowych, mam, przyjaciółek i koleżanek, a także kobiet szukających dodatków na wesele przygotowaliśmy nie lada gratkę – wyjątkowy majowy wieczór przedślubny z atrakcjami. Nie może Was tam zabraknąć!

 Zasady są bardzo proste:

1. Obejrzeć galerię fryzur wykonanych przy pomocy akcesoriów marki Glitter, dostępną TUTAJ

2. Napisać odpowiedź/komentarz pod galerią – odpowiadając na pytanie:

Która z tych fryzur ślubnych najbardziej mi się podoba i dlaczego?

3. Pamiętać o zalogowaniu się/zarejestrowaniu czyli założeniu swojego profilu w serwisie Kobieta.WieszJak.pl (po to, żebyśmy mogli się z Wami później skontaktować w sprawie nagrody!!!!)

4. Zostać fanką kobieta.wieszjak.pl na facebooku

5. Zapisać się na newsletter i otrzymać zniżkę na zakupy w salonach Glitter

Konkurs zostanie zakończony 20 maja 2011, o godzinie 24.00.

Pamiętajcie, że liczba uczestniczek przedślubnego spotkania jest ograniczona!


Dla autorki (autora) najlepszego komentarza, opisu czy wypowiedzi, mamy oczywiście podwójne zaproszenia na majowy wieczór przedślubny, który odbędzie się w warszawskim salonie marki Glitter w CH Reduta, we wtorek 24 maja 2011.

Oprócz zrobienia zakupów po obniżonych cenach, będzie można delektować się szampanem i przepysznymi babeczkami, wygrać urocze gadżety i upominki, a także uzyskać bezpłatną poradę w sprawie ślubno-weselnych przygotowań u wedding plannera z WeddingSisters.pl lub wypróbować najmodniejszy makijaż ślubny u wizażystki Pauliny Niemyjskiej, www.studiolavisage.pl.

Wyniki zostaną opublikowane na kobieta.wieszjak.pl 23 maja 2011. Nagrodzonych poinformujemy o wygranej drogą elektroniczną. Wymagane będzie potwierdzenie obecności.

Spotkajmy się na kobiecych przedślubnych zakupach w majowy wieczór!

Regulamin konkursu dostępny jest TUTAJ

Tiffany! Cartier! Black star! Forst! Gorham! Mów mi o nich wszystko! Mów o nich stale! Gdy dziewczę czasami ma z prawem kłopoty, to nie ma jak diamentów blask! Gdy szef twój do ciebie chce ruszyć w zaloty, niech klejnotem błyśnie, a jak nie, to traci czas! Graj z nim tak gdy hossa trwa, bo gdy przyjdzie bessa, raz dwa, ten bydlak skruszony powróci do żony. Nie ma jak diamentów blask! Słyszałam o związkach, co są platoniczne, lecz lepszy jest diamentów blask! Romanse są trwalsze i bardziej praktycznie, gdy hojny pan milutkiej swej brylancik da! Płynie czas i niszczy nas, a w kościach już łamie ciut, ciut... Na wiek starszej pani najlepszy jest Tiffany! Diamenty!... Diamenty!... Nie imitacje lecz diament! My kochamy ich blask.