TOP

CZY MACIE TAK, ŻE CZEGOŚ ŻAŁUJECIE?

Czasem mam tak, że szkoda mi takich MAŁYCH SPRAW.

Takich, które normalnie powinno się zignorować. Zwłaszcza tych z gatunku – dzisiaj koniecznie to zrobię, dzisiaj, jutro, pojutrze, zdążę….. I tu pojawia się słowo co to nigdy nie jestem pewien czy się pisze przez “ch” czy przez samo “h”. Tak było i ostatnim razem.

Rzecz dotyczy mianowicie SŁONECZNIKA

rosnącego na pasie zieleni przy Trasie Toruńskiej w Warszawie. Patrzyłem na niego codziennie, od małego badyla do pięknego kwiatu. W tym miejscu był tak nierealny, że aż powodował przysłowiowy „opad szczęki”. Można mu się było przyjrzeć bardzo dokładnie bo koło osiemnastej jadąc w kierunku Wisły trzeba było postać dobre 20 minut. Nie, że jestem jakiś sentymentalny specjalnie, ale w tym zasyfiałym betonie, było tak przy nim- jakby lepiej.

sloneczniki00001

Codziennie obiecywałem sobie

że zrobię mu zdjęcie – inaczej nie przetrwa. Nie zrobiłem, przyszły koparki i rozpieprzyły wszystko ze słonecznikiem włącznie. Nie przetrwał. Czytałem gdzieś, że tą trasą przejeżdża około 140 tysięcy samochodów dziennie. Mam prośbę! Może ktoś z was był bardziej konsekwentny niż ja i walnął fotkę roślinie. Jeśli tak to dajcie znać.

To w sumie niewiele znaczy, ale

jakoś tak fajnie byłoby zobaczyć znowu ten słonecznik.

Może w innych miejscach też macie tak jak ja, takie małe przegapione obrazki? Takie małe obrazki ze swoją małą historią? Podzielcie się tym, szkoda żeby tak przepadało.

„Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego, czego nie zrobiłeś, niż tego, co zrobiłeś. Więc odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań. Złap w żagle pomyślne wiatry. Podróżuj, śnij, odkrywaj.” M.Twain.

.To mówię ja, LOLA, właśnie robię włam do wpisu Rudolfa. Ponieważ boje się, żeby ten żal nie wpędził go szybciej w kryzys wieku średniego, to z pomocą społeczności internetowej pragnę pocieszyć go tym oto kwieciem, o którym mowa w poście. Internet na wszystko ma odpowiedź! NIech żyją Internety! I niech Rudolf nam żyje w zdrowiu i szczęściu ;)

:-* :-* :-* :-* :-* :-*

80afdece-38b9-11e3-a040-0025b511229e

fotka ze strony http://kontakt24.tvn24.pl/artykul,ocalmy-samotny-slonecznik-na-trasie-torunskiej,1991762.html

.

Redakcja Wedding Sisters Blog.