TOP

LONDYN ŚWIĘTUJE!

Pod Katedrą Westminster, w której trwa uroczystość zaślubin księcia Williama i Kate Middleton zbierają się tłumy fanów. Na tę okazję katedra i jej okolice przystrojone zostały aż 17 rodzajami kwiatów! Floryści , dekoratorzy oraz służby pilnujące porządku pracowały pełną parą, aby zapiąć wszystko na ostatni guzik. W samej katedrze ustawiono… klony! Drzewa w donicach mają ozdabiać wnętrze katedry podczas uroczystości.

Wzdłuż trasy przejazdu Państwa Młodych powstało już prawdziwe namiotowe miasteczko – szacuje się, że nawet 500 tysięcy osób będzie chciało zobaczyć ślub „na żywo”. Państwa Młodych przywita również tłum dziennikarz, który od wczoraj zajmują strategiczne miejsca.

kate middleton kate middleton london nr 3

Londyn świętuje!

Książęcy ślub

kareta, łsubne stylizacje kate i williama

Tiffany! Cartier! Black star! Forst! Gorham! Mów mi o nich wszystko! Mów o nich stale! Gdy dziewczę czasami ma z prawem kłopoty, to nie ma jak diamentów blask! Gdy szef twój do ciebie chce ruszyć w zaloty, niech klejnotem błyśnie, a jak nie, to traci czas! Graj z nim tak gdy hossa trwa, bo gdy przyjdzie bessa, raz dwa, ten bydlak skruszony powróci do żony. Nie ma jak diamentów blask! Słyszałam o związkach, co są platoniczne, lecz lepszy jest diamentów blask! Romanse są trwalsze i bardziej praktycznie, gdy hojny pan milutkiej swej brylancik da! Płynie czas i niszczy nas, a w kościach już łamie ciut, ciut... Na wiek starszej pani najlepszy jest Tiffany! Diamenty!... Diamenty!... Nie imitacje lecz diament! My kochamy ich blask.