TOP

LAMPIONY ŚLUBNY BAJER

W poszukiwaniu smaczków na Wasze wesele znalazłam coś fajnego!!! Na zachodzie nazywa się to Lampionami Spełnionych Życzeń.

Możecie potraktować to jako atrakcje na powitanie gości weselnych lub jako atrakcje w okolicach północy. Aczkolwiek plotkując ostatnio z moimi konkurentkami dowiedziałam się iż dobrze byłoby aby wszyscy zaangażowani w puszczanie Lampionów byli świadomi swoich czynów:)

Idea jest taka że Para Młoda i ich goście puszczają lampiony wprost do nieba, posyłając razem z nimi życzenia, które chcą, aby się im spełniły.

Lampiony są popularne w Azji, gdzie wypuszcza się je na różnych uroczystościach. Gest ten symbolizuje uwolnienie się od problemów i rozterek.
Chińskie lampiony nie zanieczyszczają środowiska, unoszą się w powietrzu ok. 10-12 minut, lecą na wysokość ok. 500m a potem swobodnie opadają na ziemię. Są też bezpieczne pod względem palności – nie „podpalą” niczego po drodze:-)

latarnie na wesele

lampiony na wesele

Pytanie czy jeśli goście będą mocno „rozbawieni” nie podpalą sami siebie: )…no ale to już inna opowieść.
Lampiony znalazłam w sklepie www.SlubneZakupy.pl

Te kolorowe znajdziecie na

www.lampiony24.pl

Lubię ludzi, i chyba ludzie lubią mnie ;) Liczę, że moje porady i uwagi związane z organizacją ślubu przydadzą się Wam, dlatego dzielę się swoim doświadczeniem szczerze i obficie!