TOP
Super Walentynki z Wedding Sisters

KONKURS NA WALENTYNKI 2012 z Wedding Sisters i Makuza

ZAPRASZAMY !! POLECAMY !!

jedyny taki prezent! Podwodna sesja dla dwojga ! Chcesz zrobić niecodzienny prezent narzeczonemu? Weź udział w naszym konkursie.

OPIS I ZASADY KONKURSU ZNAJDZIECIE TUTAJ!

Kto robi tak wspaniałe zdjęcia? Studio Makuza. Poniżej kilka przykładów i niesamowita historia fotografa Rafała.

Walentynki Wedding Sisters i Makuza studio

Fotografią zajmuję się od 8 lat, impulsem do zainteresowania się tą dziedziną sztuki były narodziny mojej Córci Maksymilianny. Chęć uwieczniania każdego dnia z Jej życia spowodowała moje zainteresowanie fotografią. I tak stało się to moją pasją. Powoli uczyłem się podpatrując lepszych ode mnie i nieustannie ćwicząc. Zajmuję się artystyczną fotografią ślubną i fotografią mody. Poszukując inspiracji pewnego dnia trafiłem w sieci na zdjęcia Zeny Holloway i postanowiłem zrealizować coś równie spektakularnego jak Jej zdjęcia (w końcu przykład trzeba brać od najlepszych).

Pierwsze kroki nie były najłatwiejsze, nie miałem pojęcia jak to się wszystko odbywa w środowisku niezbyt naturalnym dla człowieka. Pożyczyłem od znajomego uniwersalną obudowę do fotografii podwodnej i poszedłem z moją dziewczyną Kingą na basen do zaprzyjaźnionego hotelu żeby spróbować “jak to się je”. No cóż, trzeba liczyć siły na zamiary i bardziej ostrożnie podchodzić do eksperymentów tego typu. Powiem krótko, wyszło nam jedno zdjęcie z całej sesji które nadawało się do pokazania publicznie. Pomijając zabawę jaką mieliśmy przy realizacji sesji, to zdobyliśmy bezcenną wiedzę praktyczną o zdjęciach podwodnych.

Jednak jak się okazało przy realizacji kolejnych sesji był to tylko wierzchołek góry lodowej. Prób było wiele aż w końcu nadeszła pierwsza sesja komercyjna dla Pary Młodej http://www.makuzastudio.pl). Wszystko poszło dobrze i w trakcie zdjęć  nakręciliśmy wraz z naszą zaprzyjaźnioną kamerzystką również krótki clip dla Młodej Pary (http://vimeo.com/18614961).

Kiedyś niewiele par decydowało się na taką sesję ale obecnie jest coraz więcej chętnych, również na narzeczeńskie sesje podwodne, realizujemy sporo takich sesji poniżej kilka naszych prac :

strony:

www.makuzastudio.pl

www.makiela.com

fan page: https://www.facebook.com/MakuzaStudio

Lubię ludzi, i chyba ludzie lubią mnie ;) Liczę, że moje porady i uwagi związane z organizacją ślubu przydadzą się Wam, dlatego dzielę się swoim doświadczeniem szczerze i obficie!