TOP

Kolory Twojego Ślubu – ŻÓŁTY (cd)

Kolory Twojego Ślubu – ŻÓŁTY (cd)

Powracam jeszcze do koloru żółtego – ostatnio robiłam mały research na sieci pod tym kątem i wpadło mi w ręce jeszce coś takiego:

kolory_twojego_slubu_zolty_cd (5)kolory_twojego_slubu_zolty_cd (4) kolory_twojego_slubu_zolty_cd (3)kolory_twojego_slubu_zolty_cd

Żółty jest tu najmocniejszym akcentem, ale bazę stanowią kolory biały i czarny, który pojawia się w formie efektownych wzorów. Jednak ta propozycja (spośród wszystkich żółtych) najbardziej przypadła mi do gustu.

Fotki pochodzą z serwisu http://amorologyweddings.blogspot.com/

Organizacją ślubów żyję od 2006 roku, prowadząc jedną z pierwszych w Polsce agencji ślubnych 2CYTRYNY. Pomogłam ponad dwustu młodym parom w spełnieniu ich marzeń. Szaleństwa ślubne wyprawialiśmy na łące, w parku, w pałacach, nad jeziorem, nad brzegiem morza, w Polsce i za granicą, w przeróżnych zwyczajnych i mniej zwyczajnych okolicznościach. Tego bloga prowadzę razem już od 2009 roku. To spory kawałek czasu, a jak na internet, to cała era :). W tym czasie odkrywałam też inne obszary realizacji siebie. Na moich szkoleniach i w życiu codziennym zmotywowałam wiele wspaniałych kobiet do tego, aby chciały odszukać w sobie swoje talenty i aby codziennie, z uporem i frajdą kreowały własne życie. I chyba to sprawia mi największą satysfakcję. Działanie i pchanie do działania. I osiąganie, zdobywanie nowych szczytów.