TOP

KATE MOSS WYSZŁA ZA MĄŻ!

1 lipca 2011 w malutkim Cotswolds w Anglii, modelka Kate Moss powiedziała sakramentalne “tak” muzykowi rockowemu Jamie Hincowi. Po ceremonii ślubnej w stylu vintage odbyło się trawjące trzy dni, najbardziej trendy wesele roku 2011!

Ślub Kate Moss i Jamie Hinca odbył się w piątkowe popołudnie w malutkim kościele w angielskiej miejscowości Cotwolds, gdzie para ma swoją wartą 2 mln funtów posiadłość. W ceremonię została zaangażowana siostra pana młodego – Sarah, która poprowadziła czytania. Kate Moss zdecydowała się na suknię ślubną od swojego przyjaciela, Johna Galliano. Znając oryginalne kreacje projektanta i ekscentryczny temperament modelki wszyscy spodziewali się szokującej sukni ślubnej. Tymczasem Kate zaszokowała przepiękną kremową suknią ślubną w stylu vintage. Całość uzupełniał długi welon założony na rozpuszczone włosy. Pan młody, rockowy muzyk Jamie Hince na tą okazję wybrał dwurzędowy garnitur w modnym niebieskim odcieniu autorstwa Stefano Pilati z domu mody YSL. Rockowego charakteru dodawały mu stosowne okulary przeciwsłoneczne.

Kate Moss wyszła za mąż

Imponujący orszak ślubny Kate Moss składał się z aż czternastu druhenek ubranych w białe sukienki z wiankami z polnych kwiatów na główkach. Prym wśród nich wiodła ośmioletnia córka modelki z poprzedniego związku z Jeffersonem Hackiem, Lila. To z nią i swoim ojcem Kate Moss przyjechała do kościoła Rolls-Roycem. Świadkową panny młodej była agentka modelki, Jess Hallett, która na tą okazję wybrała długą niebieską suknię z lejącym dekoltem od Stelli McCartney.

Kate Moss wyszła za mąż

Kate Moss wyszła za mąż

Wśród zaproszonych gości nie mogło zabraknąć przyjaciół Kate Moss związanych z branżą modową. Naomi Campbell założyła sukienkę z kolekcji Givenchy Haute Couture. Wśród gości dało się zauważyć także naczelną „Vogue” Anne Wintour, Vivienne Westwood, Stellę McCartney, Jade Jagger i Jude Law.

Kate Moss wyszła za mąż

Kate Moss wyszła za mąż

Z okazji ślubu supermodelki władze miasteczka zamknęły drogę, a utrudnienia w ruchu trwały cały weekend. Wszystko to za sprawą imponującego przyjęcia weselnego w posiadłości modelki i jej męża. Zaproszono na nie aż 300 gości. Oprawę muzyczną zapewniali Iggy Pop, Beth Ditto, Snoop Dogg i Carl Barat. Catering na wesele był na bieżąco dowożony z hoteli The Dorchester i Ritz Paris. Pośród drinków królowała wódka Grey Goose, Red Bull i szampan Dom Perignon. Impreza kosztowała młodą parę, bagatela, 500.000 funtów.

Kate Moss wyszła za mąż

Kate Moss wyszła za mąż
Kate Moss wyszła za mąż

Kate Moss wyszła za mąż

Artykuł pobrano z serwisu Ślubclick

redaktor naczelna serwisu SlubClick.com