TOP

JESIENNY STÓŁ WESELNY

Aby oddać klimat jesiennej aury na weselnym stole nie trzeba wielkiego nakładu pieniędzy i pracy. Wystarczy kilka mocnych akcentów, a obiad weselny stanie się ucztą nie tylko dla żołądka, ale także dla wzroku.

Stół w kolorach czerwieni ożywi nawet najbardziej ospałych gości, którzy poddali się jesiennej słocie. Na białym bieżniku uwagę zwracają czerwone dodatki. Prostota i elegancja pięknie zaprezentuje się na okrągłym stole, przy którym każdy zwróci uwagę na winietki, sakiewki z drobnymi słodkościami jako podziękowanie oraz drobne wykończenie serwetek.

dekoracje weselne

Dla zdecydowanych na mocne jesienne akcenty polecam dekoracyjne mini-drzewka. Niepowtarzalna weselna dekoracja odróżnia się od zwykłych bukiecików, a jednak wciąż wygląda elegancko. Drzewka wykonane z mchu są przełamane pomarańczowymi różami i kallami.

dekoracje weselne

Niespotykanym, a bardzo efektownym dodatkiem na weselne stoły są butelki po winie s wysokimi kwiatami. Wystarczy uzupełnić wodą i pięknie ozdobią weselną salę. Ze względu na dość dużą wysokość polecam je na otwarty bar lub brzegi stolików, gdyż stojące między gośćmi mogłyby utrudnić swobodną rozmowę.

foto źródło:
http://brideorama.com/