TOP

JESIENNA PANNA MŁODA

Jesień za pasem, o dziwo ten czas obfituje w śluby i wystawne wesela. Jak w deszczowej aurze stać się piękną panną młodą?

W sezonie ślubnym „jesień 2010” królują suknie ślubne na bogato. Obfitość hiszpańskich koronek i perłowych lub kryształowych zdobień rozświetli jesienną słotę. Jednak nie każdej pannie młodej odpowiada  i pasuje taki styl. Można go zastąpić stylizacją retro. Nienachalne koronki, klasyczne fasony lat 20 i 30 zawsze pozostaną modne. Ciekawym dodatkiem może być koronkowa parasolka oraz mocniej zabudowane buty idealne na jesienna pogodę. Zdjęcia takiej retro panny młodej w efekcie sepii, które ujmą ją w jesiennym parku będą niesamowitą pamiątką ze ślubu.

Jesienna suknia powinna się odróżniać od swoich wiosennych i letnich sióstr. Odpowiednie wydają się być szlachetne odmiany wełny jak kaszmir, agora i wełna wielbłądzia łączona z jedwabiem, który zawsze jest na czasie. Z tych samych materiałów mogą być uszyte dodatki jak elegancki szal, torebka i rękawiczki.

Nie wolno jednak zapomnieć o zasadzie, że im bogatsza suknia tym delikatniejsze powinny być dodatki. Do stylizacji retro zawsze pasują perły nie tylko jako biżuteria. Pięknie prezentują się na zdjęciach. Dla przesądnych panien młodych, które nie założą pereł polecam bursztyn, który idealnie zgrywa się z koronkowymi zdobieniami.

źródło foto:
http://weddingandflowers.info/
http://www.favorideas.com/
http://www.younghouselove.com/
http://blog.theflowerlab.com/