TOP

Jennifer Behr – akcesoria do włosów, ślubne też

Nie ma to jak czujna czytelniczka – Kati, wielkie dzięki!! Nie można wiedzieć wszystkiego (przynajmniej ja nie byłam zorientowana, nie wiem jak druga siostra redaktorka :)). Po notce o ślubnych ozdobach na głowę, Kati podrzuciła info o Jennifer Behr. To jest absolutnie hitowe! Takie coś to ja będę nosiła teraz chyba na każde wyjście z domu, łącznie z wyjściem po bułki! Ba! Będę w tym w ogóle paradowała po domu :). A jak Wam się podoba?

Jennifer Behr to projektantka, która specjalizuje się w ekskluzywnych akcesoriach do włosów (paski też u niej wypatrzyłam), podobno u niej zaopatrują się takie gwiazdy, jak Heidi Klum, czy Natalie Portman.

Kochane, czujność przede wszystkim! :) Podsyłajcie koniecznie różne ciekawostki i newsy, wszystko co interesujące, na pewno opublikujemy!

Kilka fotek ze strony Jennifer Behr (http://www.jenniferbehr.com/):

Organizacją ślubów żyję od 2006 roku, prowadząc jedną z pierwszych w Polsce agencji ślubnych 2CYTRYNY. Pomogłam ponad dwustu młodym parom w spełnieniu ich marzeń. Szaleństwa ślubne wyprawialiśmy na łące, w parku, w pałacach, nad jeziorem, nad brzegiem morza, w Polsce i za granicą, w przeróżnych zwyczajnych i mniej zwyczajnych okolicznościach. Tego bloga prowadzę razem już od 2009 roku. To spory kawałek czasu, a jak na internet, to cała era :). W tym czasie odkrywałam też inne obszary realizacji siebie. Na moich szkoleniach i w życiu codziennym zmotywowałam wiele wspaniałych kobiet do tego, aby chciały odszukać w sobie swoje talenty i aby codziennie, z uporem i frajdą kreowały własne życie. I chyba to sprawia mi największą satysfakcję. Działanie i pchanie do działania. I osiąganie, zdobywanie nowych szczytów.