TOP

IDEALNY PREZENT ŚLUBNY

Niespodzianka! Zostaliście zaproszeni na ślub i wesele. Po pierwszej euforii i przetrząśnięciu szafy w poszukiwaniu idealnej kreacji rozpoczyna się często mniej przyjemna, ale nierozerwalnie z byciem gościem weselnym połączona część: decyzja w sprawie prezentu dla pary młodej. Pieniądze czy prezent?

Jeśli pieniądze – to ile? Skąd mam wiedzieć czy trafię w gust pary młodej? A jeśli okaże się, że wszyscy inni goście dali mniej/więcej kasy i wyszliśmy na skąpców czy snobów? Niezależnie od tego, czy jest to wesele rodziny, bliskich znajomych czy kolegi z pracy warto przemyśleć kwestię prezentu i postarać się dać coś naprawdę wyjątkowego. 

Jeśli nie lubisz dawać koperty z kasą a nie jesteś pewna czy Twoje poczucie smaku nie kłóci się ze stylem panny młodej, doskonałym pomysłem będzie voucher lub kupon, które można dostać w sklepach lub portalach grupujących zniżkowe oferty. Poniżej moje propozycje najfajniejszych, nadal nietypowych i „elastycznych” prezentów ślubnych.

1. Romantyczny wyjazd dla dwojga. W cenie do 250 złotych znajdziesz pełną gamę możliwości – od pobytu w spa do nastrojowych wyjazdów w najpiękniejsze zakątki Polski. Państwo młodzi będą mogli sami zarezerwować termin w dogodnym dla nich czasie. Dodatkowy plus dla wybierających się na wyjazd jak sójki za morze – stanąwszy przed faktem dokonanym będą MUSIELI pojechać. Bez wymówek.

2. Bon prezentowy do księgarni. Idealny prezent dla miłośników książek, muzyki i filmów. Młodzi sami najlepiej wiedzą czego brakuje im w kolekcji, będą mogli wybrać prezenty według własnych preferencji i potrzeb.

3. Lot szybowcem dla dwojga. Cóż może być romantyczniejszego od wspólnego podziwiania krajobrazu z lotu ptaka? Prezent o tyle fajniejszy, że w natłoku codziennych wydatków odkładamy takie „zachcianki” na koniec listy, w efekcie z nich rezygnując. A tu – voila :)

4. Profesjonalna sesja fotograficzna. Uwieczniania pięknych chwil nigdy za wiele – vouchery na taką atrakcję w przystępnych cenach znajdziecie w ofercie specjalizujących się w zniżkach portali. I znowu – Państwo młodzi sami ustalą termin i tematykę sesji.

5. Romantyczna kolacja dla dwojga. Ekskluzywne restauracje prześcigają się w proponowaniu zniżek na serwowane u nich dania organizując romantyczne kolacje w blasku świec. Wspaniała alternatywa pierwszej randki jako małżeństwo.

6. Lekcje tańca dla dwojga. Świetny prezent dla aktywnych, lubiących uczyć się nowych rzeczy nowożeńców. Tak samo jak w przypadku poprzednich propozycji, można znaleźć oferty mieszące się w budżetowych możliwościach gości weselnych.

7. Masaże dla dwojga. Salony kosmetyczne oferują masaże dla par, podczas których nowożeńcy będą mogli wspólnie zrelaksować się delektując lampką szampana.

8. Kurs gotowania. Możesz wybrać kurs ogólny lub specjalistyczny, dotyczący konkretnej kuchni świata. To świetna zabawa dla miłośników jedzenia i odkrywania nowych smaków. Wspólne gotowanie także wzmacnia więzi i jest źródłem doskonałej zabawy.

To tylko kilka propozycji – jeśli wystarczająco wcześnie (im więcej czasu tym więcej możliwości) i wytrwale poszukasz, tym pewniej że znajdziesz ciekawą ofertę pasującą do możliwości Twojej kieszeni. A później tylko – ładnie wydrukować, włożyć w kopertę i cieszyć się z zaskoczonych i uradowanych min Państwa Młodych.

Źródło foto:

http://wedding-beauty.com/the-purpose-of-wedding-gifts/

http://www.heartloveweddings.com/2011/10/love-your-story-love-your-wedding-photography-giveaway-with-live-view-studios/2011_0718b_70swedding270/

http://victoriasouzablog.com/2009/05/28/kristine-maciej-the-inn-at-mystic-ct-wedding/

http://www.weddingwishlanterns.com/themed-weddings-sports-days/

Tiffany! Cartier! Black star! Forst! Gorham! Mów mi o nich wszystko! Mów o nich stale! Gdy dziewczę czasami ma z prawem kłopoty, to nie ma jak diamentów blask! Gdy szef twój do ciebie chce ruszyć w zaloty, niech klejnotem błyśnie, a jak nie, to traci czas! Graj z nim tak gdy hossa trwa, bo gdy przyjdzie bessa, raz dwa, ten bydlak skruszony powróci do żony. Nie ma jak diamentów blask! Słyszałam o związkach, co są platoniczne, lecz lepszy jest diamentów blask! Romanse są trwalsze i bardziej praktycznie, gdy hojny pan milutkiej swej brylancik da! Płynie czas i niszczy nas, a w kościach już łamie ciut, ciut... Na wiek starszej pani najlepszy jest Tiffany! Diamenty!... Diamenty!... Nie imitacje lecz diament! My kochamy ich blask.