TOP

HIT CZY KIT? 25 NAJPOPULARNIEJSZYCH TRENDÓW ŚLUBNYCH 2012

Magazyn Wedding Planner, jeden z topowych magazynów kreujących trendy ślubne opublikował listę 25 najgorętszych trendów ślubnych na rok 2012. Poniżej pełna lista. Zgadzacie się z nią?

1. Styl rustykalny, o którym już pisaliśmy – naturalne elementy jak drewno, czy korek połączone z tradycyjnymi, szykownymi elementami ślubnych eventów – porcelaną, złotem czy kryształami.

2. Personalizacja. Przypinki, pieczątki, wstążki czy ciasta z Waszymi imionami to hit sezonu. Urozmaicą ślubne dekoracje pozostawiając gościom wyjątkowe pamiątki i wspomnienia.

3. W stylu królowej Wiktorii. W tym sezonie wielki powrót wiktoriańskich dekoltów, długich rękawów, koronki i romantycznego looku.

4. Tematyczna sesja zaręczynowa. Dotycząca ulubionego filmu, książki epoki czy stylu – ważne, żeby pokazywała co łączy Was jako parę.

5. Niekonwencjonalne miejsca. Wesele w zoo, jaskini a może w grocie solnej? W tym sezonie zdecydowanie na liście to 25 ślubnych hitów 2012!

6. Pełen luksus. Wesele na jachcie, prywatnej plaży lub zabytkowym pałacu z ekskluzywną restauracją. Jeśli możesz sobie na to pozwolić bez obaw skorzystaj z dobrodziejstw zasobnego portfela. W tym roku zamożność jest trendy.

7. Wystylizowany pan młody. Od jakiegoś czasy nie tylko panie chcą błyszczeć na swoim ślubie. W tym roku równie ważny będzie design pana młodego.

8. Niebo w gębie. Jeśli chcesz być trendy koniecznie zastąp tradycyjny tort weselny wyszukanym deserem.

9. Nieksiążkowa księga gości. Zdjęcie, rama czy kołdra to doskonały materiał na pamiątkowe wpisy Waszych gości.

10. Oświetlenie. Światła, światełka i świetliki – wszystko co daje przyjemny, romantyczny blask będzie mile widziane na ślubach i weselach 2012.

11. Wesele pod gwiazdami. Romantyczne, magicznie nastrojowe wieczorne wesela w blasku świec i światła gwiazd w tym roku są absolutnie hot!

12. Królewski szyk. Elegancja, szyk i klasa w stylu starego świata – biel, kandelabry, porcelana i kryształ utworzą niesamowitą, supermodną w tym roku stylizację.

13. W cieniu drzew. Ustawione wzdłuż głównej nawy drzewa, rośliny w donicach lub inne naturalne elementy to kolejny nowy trend w 2012 roku.

14. Parkiet z tuningiem. Pokazy świetle, specjalne oświetlenie parkietu czy wyjątkowe kolory wszystkich zachęcą do tańca.

15. Ekologia. Wspomóż środowisko i użyj organicznych, biodegradowalnych elementów, kwiatów w doniczkach czy…. owoców w formie podstawek do winietek!

16. Osobiste winietki. Niech osobiste będą jeszcze bardziej osobiste – zamiast imion i nazwisk użyj zdjęć lub ksywek.

17. Błyszcz! Kryształki, brokat i cekiny na dekoracjach ślubnych, sukni czy torcie rozświetlą uroczystość.

18. Sięgnij do korzeni. Niezależnie czy celebrują pochodzenie panny, czy pana młodego wesela uhonorowujące rodzinne tradycje i korzenie zawsze są trendy.

19. W kolorze. Kolorowe suknie ślubne, dodatki czy dekoracje ożywią i rozweselą zwłaszcza wiosenne i letnie wesela.

20. Do tablicy poproszę! Tablice z rozpiską miejsc przy stole, menu czy w formie księgi gości wpasują się w każdą stylistykę i temat wesela.

21. Stolik gier. Zadbaj o rozrywkę gości i zapewnij im proste gry towarzyskie w które mogą grać przy stołach. Świetny sposób na uniknięcie nudy i zacieśnienie znajomości między gośćmi.

22. Wiszące ogrody. Wiszące nad stołami aranżacje kwiatowe będą nie tylko ciekawe i wyjątkowe, ale też nie wejdą w drogę rozmawiającym i poznającym się gościom weselnym.

23. Vintage zawsze w modzie. Dekoracje, stroje i stylistyka vintage jak co roku jest na liście ślubnych trendów.

24. W domowym klimacie. Stoły weselne wyglądające jak dla rodziny siadającej do obiadu nadadzą uroczystości luzu i swojskości niezbędnej dla swobodnej, serdecznej atmosfery.

25. Jedzenie na kółkach. Wjazd wózka z waszymi ulubionymi smakołykami lub drinkami będzie dużą niespodzianką i miłym urozmaiceniem dla gości przywykłych do jednej stylistyki wesela.

Źródło foto:

http://www.platinumplanningevents.com/blog/2011/12/wedding-trends-for-2012-ideas-from-wedding-planner-magazine/

http://www.ayleebits.com/2009/07/13/wedding-trend-chalkboards/

http://www.elizabethannedesigns.com/blog/2009/12/18/carnival-themed-engagement-photos/

http://www.saveur.com/article/siteswelove/Sites-We-Love-Zen-Can-Cook

http://www.intimateweddings.com/blog/10-tips-for-an-eco-friendly-wedding/

http://www.charmedeventsplanning.com/absolutelycharmed/current-decor-trends-to-covet-and-love/1620/

Tiffany! Cartier! Black star! Forst! Gorham! Mów mi o nich wszystko! Mów o nich stale! Gdy dziewczę czasami ma z prawem kłopoty, to nie ma jak diamentów blask! Gdy szef twój do ciebie chce ruszyć w zaloty, niech klejnotem błyśnie, a jak nie, to traci czas! Graj z nim tak gdy hossa trwa, bo gdy przyjdzie bessa, raz dwa, ten bydlak skruszony powróci do żony. Nie ma jak diamentów blask! Słyszałam o związkach, co są platoniczne, lecz lepszy jest diamentów blask! Romanse są trwalsze i bardziej praktycznie, gdy hojny pan milutkiej swej brylancik da! Płynie czas i niszczy nas, a w kościach już łamie ciut, ciut... Na wiek starszej pani najlepszy jest Tiffany! Diamenty!... Diamenty!... Nie imitacje lecz diament! My kochamy ich blask.