TOP

FRYZURA ŚLUBNA- PRÓBNE CZESANIE

Kwestie fryzur ślubnych cieszą się tak dużym powodzeniem że mimo iż tym powinniśmy się zająć dopiero po Nowym Roku, bo teraz ważniejsze jest szukanie odpowiedniego miejsca i dobór fotografa, to na Waszą prośbę piszemy kolejną notkę o fryzurach ślubnych.

Dzisiaj dla odmiany powiemy czym jest próbne czesanie i czego możemy się podczas tego spotkania dowiedzieć.

Jak zwykle najlepiej opowiem na przykładach których byłam świadkiem:

1. nie wolno czesać się w dniu ślubu bez wykonanej przynajmniej jednej próby. Oczywiście próbne czesanie też kosztuje, dlatego nie namawiam do wydawania pieniędzy na wiele prób, ale jedna próba jest bezwzględnie potrzebna aby frzyjer/ka mogli obejrzeć nasze włosy i podpowiedzieć nam

  • kiedy mamy umyć włosy
  • czy nakładać odżywkę
  • czy farbować dzień czy tydzień przed ślubem
  • czy lepszy będzie welon i gdzie go upniemy
  • czy też stroik do włosów. A może żywe kwiaty?
  • czy do wymarzonej fryzury wystarczy nasz długość włosów czy może musimy wpiąć treskę
  • podcinamy włosy czy je zapuszczamy

fryzura.1 fryzura.2

fryzura.3

fryzura.4

 

Tak wiele pytań i odpowiedzi, a tu jedno krótkie spotkanie : ) ale nie martwcie się. Wystarczy, że fryzjer/ka popatrzy na wasze włosy, pomaca je, wykona próbną fryzure (czyli taką której trwałość pozostawia zawsze wiele do życzenia, ale to jest próba- NIE WIELKI DZIEN ! ) i odpowie na wszystkie pytania bez wahania.

fryzura.7

Aha zapomniałabym, jeśli jednak chcecie zobaczyć jak będziecie wyglądać w dniu ślubu, zapisując się na próbę, zaznaczcie że to w sumie będzie czesanie jak w dniu ślubu czyli nie 30min. , a 2godz. i przygotujcie sie że zapłacicie jak za czesanie w dniu ślubu a nie jak za próbę.

pytania? czekam na maile i komentarze : )

fryzura

Lubię ludzi, i chyba ludzie lubią mnie ;) Liczę, że moje porady i uwagi związane z organizacją ślubu przydadzą się Wam, dlatego dzielę się swoim doświadczeniem szczerze i obficie!