TOP

Do ślubu z parasolką

Jeszcze 200 lat temu żadna szanująca się dama nie wystawiłaby za próg palca nie mając przy sobie parasolki. I chociaż dziś blade lico nie jest obowiązującym trendem, taka parasolka może pięknie ozdobić i urozmaicić ślubną stylizację.

Wbrew pozorom nadaje się nie tylko jako dodatek do romantycznych sukni w stylu empire – możesz połączyć ją z prostą ołówkową sukienką czy suknią w stylu greckim. Ważne, żeby miała pasujący materiał i fakturę – jeśli sukienka jest z koronki, warto, żeby koronkowa była również parasolka.

Na pełnym gazie zbliża się wiosna, lato już za parę miesięcy – pora w raz na rozważenie parasolki jako alternatywy bukietu ślubnego.

Źródło foto:

http://www.gaztu.com/umbrellas/wedding-umbrella-a-good-accessory-in-wedding-day.html

http://proposingdreams.typepad.com/proposing_dreams_blog/2008/01/bella-umbrellas.html

http://www.herecomestheguide.com/wedding-party-ideas/detail/wedding-parasols-and-fashion-umbrellas-a-bride-has-options/P1/

http://tie-theknot.blogspot.com/2010/03/be-inspired-parasols.html

http://johannesburg.olx.co.za/wedding-gift-parasols-umbrellas-iid-69903449

http://www.katziboutique.co.uk/department/wedding_umbrellas_and_parasols/

http://distinctiveoccasions.blogspot.com/2010/04/lovely-umbrellas-for-your-wedding-day.html

http://www.forthebride.co.za/p/promotions.html

http://www.brittproductionsblog.com/

Tiffany! Cartier! Black star! Forst! Gorham! Mów mi o nich wszystko! Mów o nich stale! Gdy dziewczę czasami ma z prawem kłopoty, to nie ma jak diamentów blask! Gdy szef twój do ciebie chce ruszyć w zaloty, niech klejnotem błyśnie, a jak nie, to traci czas! Graj z nim tak gdy hossa trwa, bo gdy przyjdzie bessa, raz dwa, ten bydlak skruszony powróci do żony. Nie ma jak diamentów blask! Słyszałam o związkach, co są platoniczne, lecz lepszy jest diamentów blask! Romanse są trwalsze i bardziej praktycznie, gdy hojny pan milutkiej swej brylancik da! Płynie czas i niszczy nas, a w kościach już łamie ciut, ciut... Na wiek starszej pani najlepszy jest Tiffany! Diamenty!... Diamenty!... Nie imitacje lecz diament! My kochamy ich blask.