TOP

DLACZEGO KASIA I JOLA SZKOLĄ NAJLEPIEJ?

Dlaczego MUSISZ wybrać szkolenie na wedding plannera u Kasi i Joli?

Odpowiedź jest prosta. To nie tylko doświadczenie zawodowe poparte kilkunastoma latami pracy przy organizacji eventow i wesel. To też również nie tylko fantastyczny program, którego nie znajdziecie w żadnej innej firmie, a do tego za tak przystępną cenę!

Oczywiście opowiadamy mnóstwo anegdot z naszej pracy, rozdajemy materiały, tabele i wiele innych przydanych materiałów, robimy scenki rodzajowe (dziękuję kolegom z Gdyni za ciekawy pomysł na to:)).

poznan-szkolenie-2014-11-001 poznan-szkolenie-2014-11-002 szkolenie-gdansk-2015-02-002 warszawa-szkolenie-weddingsisters-003

Jednak to, co nas wyróżnia spośród wszystkich innych szkoleń i szkoleniowców jest to, że my kochamy naszych podopiecznych. Tak prawdziwie! Od pierwszej minuty otaczamy ich opieką i przez bardzo intensywne dwa dni prowadzimy aż do momentu, gdy odpowiemy sobie na pytanie:

 • Po co tu jestem?
 • Jaka jest moja droga życiowa?
 • W jakiej pracy spełnię się najbardziej?

Chciałyśmy obniżyć koszty szkolenia, aby więcej osób do nas przyszło, dlatego drugi i trzeci etap szkolenia prowadzimy w formie telekonferencji.

Bardzo nam jednak miło, gdy po takim szkoleniu internetowym uczestnicy piszą nam, że nic nie zastąpi tego przytulania, patrzenia prosto w oczy i energii, jaką zarażamy wszystkich uczestników stacjonarnego szkolenia na konsultanta ślubnego :).

szkolenie-gdansk-2015-02-004 warszawa-szkolenie-weddingsisters-001 warszawa-szkolenie-weddingsisters-002 warszawa-szkolenie-weddingsisters-005

Chcesz wiedzieć, co robić dalej? Która droga jest dla Ciebie? Jaki zawód wybrać? Chcesz poznać swoje talenty i odkryć najsilniejsze strony?

WYBIERZ NAS, a my pomożemy Ci odpowiedzieć na te pytania! :)

Plan szkolenia i wszelkie informacje znajdziesz tutaj: www.weddinglabs.pl

warszawa-szkolenie-weddingsisters-006 warszawa-szkolenie-weddingsisters-007 weddinglabs-poznan-20141116-01 weddingsisters-szkolenie-warszawa-2015-02-002weddingsisters-szkolenie-warszawa-2015-02-001

 

Tylko nasze szkolenie kompletnie pokrywa trzy ważne obszary organizacji imprez:

 • agencja ślubna
 • agencja eventowa
 • hotel

Po tym szkoleniu będziesz mieć wiele opcji rozwoju zawodowego. Możesz zająć się:

 • Organizacją ślubów i wesel oraz imprez prywatnych – możesz otworzyć własną agencję wedding plannerską
 • Organizacją wesel i imprez prywatnych w hotelu
 • Organizacją imprez firmowych, eventów prowadząc własną agencję eventową
 • Organizacją imprez firmowych i eventów pracując w agencji eventowej
 • Organizacją eventów pracując w firmie w dziale marketingu/HR
 • Organizacją eventów pracując w hotelu

Chcemy pokazać Ci, jak naprawdę wygląda praca organizatora imprez, z czym wiąże się uruchamianie własnej agencji ślubnej bądź eventowej, jak pozyskiwać klientów i jak ich obsługiwać tak, aby zadowoleni do nas wracali i polecali innym.

SPRAWDŹ, CO MÓWIĄ O NAS NASI UCZESTNICY :)

Lubię ludzi, i chyba ludzie lubią mnie ;) Liczę, że moje porady i uwagi związane z organizacją ślubu przydadzą się Wam, dlatego dzielę się swoim doświadczeniem szczerze i obficie!