TOP

DLA PANÓW NA LATO? KONIECZNIE LANCERTO!

Lancerto to marka dla eleganckich, nowoczesnych mężczyzn. Ich każda kolejna kolekcja to gotowa propozycja pełnej garderoby na cały sezon. Tak też jest w przypadku kolekcji letniej 2012, której odpowiedzią na upalne dni są garnitury, koszule i dodatki wyłącznie z naturalnych materiałów najwyższej jakości.

100 % wysokogatunkowej wełny, skręt od 120 do 14o i dodatki z naturalnego jedwabiu to gwarancja jakości i dobrego smaku. Kolekcja jest połączeniem wygody i ponadczasowego stylu, dająca poczucie elegancji i komfortu nawet podczas obecnych upałów. Perfekcyjnie skrojone garnitury, smokingi i marynarki to doskonały wybór dla naszych panów młodych, świadków ale też gości weselnych. Polecamy!

Lancerto6 Lancerto5 Lancerto4 Lancerto3 Lancerto2 Lancerto1

Tiffany! Cartier! Black star! Forst! Gorham! Mów mi o nich wszystko! Mów o nich stale! Gdy dziewczę czasami ma z prawem kłopoty, to nie ma jak diamentów blask! Gdy szef twój do ciebie chce ruszyć w zaloty, niech klejnotem błyśnie, a jak nie, to traci czas! Graj z nim tak gdy hossa trwa, bo gdy przyjdzie bessa, raz dwa, ten bydlak skruszony powróci do żony. Nie ma jak diamentów blask! Słyszałam o związkach, co są platoniczne, lecz lepszy jest diamentów blask! Romanse są trwalsze i bardziej praktycznie, gdy hojny pan milutkiej swej brylancik da! Płynie czas i niszczy nas, a w kościach już łamie ciut, ciut... Na wiek starszej pani najlepszy jest Tiffany! Diamenty!... Diamenty!... Nie imitacje lecz diament! My kochamy ich blask.