TOP

DAMSKI PUNKT WIDZENIA

Drogie Panie, dkurzam starocie, i ponownie uśmiechnęłam się na wspaniałymi grafikami:) Mamy poniedziałek, znowu w pracy… więc postanowiłam Was rozweselić. Siostra podesłała kilka zabawnych slajdów, którymi z wielką przyjemnością i uśmiechem na twarzy dzielę się z Wami.

Miłego dnia moje Panie !

ps. z tymi niebieskimi i czerwonymi samochodami -to mój ulubiony slajd:)

dawno, dawno temu, gdy byłam posiadaczką pędzącej strzały Mitsubishi, samochód nie odpalił. Postanowiłam jako nowoczesna, radząca sobie z otaczającą mnie rzeczywistością kobieta, zadzwonić po pomoc do serwisu. Pan był bardzo miły i konkretny, więc aby szybko dowiedzieć się co jest przyczyną awarii zaczął zadawać pytania: „Czy nie zostawiła Pani zapalonych świateł na noc?, „Czy silnik chociaż trochę pracował przy odpaleniu?”, itd. itd. W końcu ustaliliśmy że podjedzie Assistance, a ja na czas serwisu dostanę samochód zastępczy.

 

Miły pan na koniec zadał kontrolne pytanie żeby wpisać samochód na listę serwisową: „Proszę mi powiedzieć jaki ma pani samochód?”

Na co ja rezolutnie odpowiedziałam:”Czerwony.”

 

 

Lubię ludzi, i chyba ludzie lubią mnie ;) Liczę, że moje porady i uwagi związane z organizacją ślubu przydadzą się Wam, dlatego dzielę się swoim doświadczeniem szczerze i obficie!