TOP

CZEKOLADOWA FONTANNA NA WESELU- mniam, mniam

Czekoladowa fontanna to bezdyskusyjny hit każdego przyjęcia. Nie musicie mi wierzyć, wystarczyło przyjść na targi ślubne.

Najwięcej młodych par kłębiło się nie na pokazie sukien czy przy zespołach muzycznych, ale właśnie obok stoiska z fontanna czekoladową.

Pytanie czy dlatego że jest to tak wspaniały dodatek do przyjęcia? Czy raczej dlatego że nie mieli pojęcia co to jest i chcieli spróbować czy aby na pewno raczyć swoich gości spływająca czekoladą?

Nie wiem, nie robiłam ankiety: ) a szkoda….

A jeśli słuchacie naszych porad to możemy Wam powiedzieć że fontanna czekoladowa na weselu momentalnie znajduje się w centrum zainteresowania gości, którzy, na pewno dzięki temu, na długo zapamiętają Wasze wesele. Dlaczego więc nie podążyć tropem zachodnich Par Młodych i nie zamówić czekoladowego fondue na Swoje wesele?

czekoladowa.fontanna.3 czekoladowa.fontanna.2

Maczanie, w spływającej po kilku piętrach ciepłej czekoladzie, swoich ulubionych owoców lub innych pyszności to nie tylko raj dla podniebienia, ale i powód niezłej zabawy!

Pamiętajcie że owoce powinny być pokrojone w kawałki, bez skórek i pestek, podane na osobnych naczyniach razem z wykałaczkami.

Fontanna, mimo iż pięknie to wygląda nie może stać na wolnym powietrzu (wiatr, nawet minimalny, rozpryskuje czekoladę na wszystkie strony, szczególne lubi białe suknie:)

czeko1

Lubię ludzi, i chyba ludzie lubią mnie ;) Liczę, że moje porady i uwagi związane z organizacją ślubu przydadzą się Wam, dlatego dzielę się swoim doświadczeniem szczerze i obficie!