TOP

CYPRYJSKI ŚLUB I WESELE NA STATKU

ZREALIZUJ SWOJE MARZENIA

Jeżeli marzysz o ślubie i weselu na statku, to polecam Cypr. Ta wyspa to prawdziwy raj dla wszystkich, którzy marzą o oryginalnym, egzotycznym, romantycznym i niespotykanym ślubie i weselu. Twoje pomysły i potrzeby nigdy nie będą zbyt wymyślne – tutaj każdy jest nastawiony na to, aby młodym parom przychylić nieba. Wiem co mówię, bo wysłałam na Cypr wiele par, które miały bardzo różnorodne marzenia i pomysły do spełnienia.

Dzisiaj chciałabym napisać więcej o możliwości zawarcia związku małżeńskiego na statku oraz o weselu na statku.

Jeżeli chcesz złożyć przysięgę małżeńską na statku, to w grę wchodzi ślub cywilny (oraz anglikański, ale tego pewnie osoby narodowości polskiej nie biorą pod uwagę :)).

OD CZEGO ZACZĄĆ, ŻEBY ZORGANIZOWAĆ TAKI ŚLUB?

Najprościej będzie wynająć lokalną agencję wedding plannerską – masz wtedy gwarancję dobrze wykonanej usługi i oszczędzonych wiele dni i tygodni żmudnych czynności organizacyjnych. Możesz również poszukać sama bezpośrednio. Na hasło w google: boat wedding Cyprus, dostaniesz wiele odpowiedzi.

cypr-slub-na-statku6

cypr-slub-na-statku4

Jachty, na których można zorganizować ślub wynajmiesz w Paphos, Limassol, Larnaca, czy Aya Napa.

PAMIĘTAJ

Ślub cywilny na statku może odbyć się jedynie wtedy, gdy jest zacumowany do brzegu. Jest to wymóg, aby ślub był prawnie uznany. Zaraz po ślubie można wciągnąć cumy i ruszyć w weselny rejs – teraz już nic nie stoi na przeszkodzie, aby wypłynąć dalej i rozkoszować się widokami.

ATRAKCJE

Jeżeli ślub i przyjęcie masz zaplanowane na lądzie, to polecam rejs statkiem jako opcję dodatkową. W każdym dużym mieście znajdziesz ofertę rejsów z atrakcjami artystycznymi. Np. w sezonie, w Paphos piątki to  rejs połączony z pokazem sztucznych ogni. Jeżeli masz obrotną konsultantkę, to zorganizuje Ci nawet wyniesienie tortu weselnego przez kapitana statku, a wszyscy uczestnicy rejsu na pewno dołączą do gromkich życzeń i oklasków :). Z pewnością będziecie jednymi z gwiazd wieczoru :). To dobra opcja dla par, które na Cypr wybierają się same, lub w małym gronie. Dzięki temu Wasza ślubna impreza naprawdę może nabrać rumieńców (o ile nie marzycie bardziej o samotnej kolacji na plaży). Polecam! Wszystkie moje pary, które wybrały piątkowy wieczór na statku były bardzo zadowolone :).

Jeżeli jesteś na wyspie, to aż wstyd nie popływać statkiem, zatem w takiej, czy innej konfiguracji – opcja obowiązkowa!

cypr-slub-na-statku

(to ja 6 lat temu podczas rekonesansu cypryjskich łajb :))

cypr-slub-na-statku3

Organizacją ślubów żyję od 2006 roku, prowadząc jedną z pierwszych w Polsce agencji ślubnych 2CYTRYNY. Pomogłam ponad dwustu młodym parom w spełnieniu ich marzeń. Szaleństwa ślubne wyprawialiśmy na łące, w parku, w pałacach, nad jeziorem, nad brzegiem morza, w Polsce i za granicą, w przeróżnych zwyczajnych i mniej zwyczajnych okolicznościach. Tego bloga prowadzę razem już od 2009 roku. To spory kawałek czasu, a jak na internet, to cała era :). W tym czasie odkrywałam też inne obszary realizacji siebie. Na moich szkoleniach i w życiu codziennym zmotywowałam wiele wspaniałych kobiet do tego, aby chciały odszukać w sobie swoje talenty i aby codziennie, z uporem i frajdą kreowały własne życie. I chyba to sprawia mi największą satysfakcję. Działanie i pchanie do działania. I osiąganie, zdobywanie nowych szczytów.