TOP

CICHY ŚLUB – NOWY TREND WŚRÓD NASZYCH GWIAZD

Jeszcze do niedawna były to wielkie wesela, organizowane z wielka pompą.

Niekiedy budżety dochodziły do 1mln zł. A to dlatego że trzeba było zbudować wyspę, albo dlatego że każdy utwór grała inna gwiazda. Suknia od Valentino, koszula dla Pana Młodego szyta w Hong Kongu, a pierścionek od Tiffany z NY.

No cóż, słyszałam i widziałam wiele. A teraz tak sobie siedzę i słyszę i widzę, że nasze gwiazdy, nasi polscy celebryci, organizują śluby skromne, ciche, z obrączkami od Ani Kruk, w rozpuszczonych włosach, z weselem dla kilkunastu osób. Najchętniej we własnym ogrodzie, lub eleganckiej zacisznej restauracji.

Niektórzy jadą do Rzymu (pozdrawiamy Hanię i Tomka), inni zostają u siebie, w swoim mieście (tak jak Ania i Michał).

W tym roku cichy ślub i kameralne wesele planuje Kasia Tusk z narzeczonym Stasiem,  Małgosia Rozenek i Radek Majdan. Trzymamy kciuki, aby można byłoby zobaczyć Was w sesji przygotowanej na potrzeby prasy, jak zrobiła to Monika Zamachowska, której gratulujemy i składamy serdeczne życzenia. I aby zgodnie z planami, nie dopadli Was paparazzi.

Jak mawia pewien trener: No i fajnie.

Z uwagi na brak zdjęć podczas cichych ślubów, u nas tym razem też brak zdjęć:) Jak się czujecie, gdy nie można sobie popatrzeć?

 

tajemnicze-sluby

Lubię ludzi, i chyba ludzie lubią mnie ;) Liczę, że moje porady i uwagi związane z organizacją ślubu przydadzą się Wam, dlatego dzielę się swoim doświadczeniem szczerze i obficie!