TOP

CEL-PAL! NASZ ŚŁUB- WASZE WESELE…

W filmie ,,Our family wedding”, który niedawno miałam okazję obejrzeć padają złowieszcze słowa: Nasz ślub – Wasze wesele… i tak tytułem wstępu postanowiłam ich użyć. Otóż – nie dajmy się.  Zróbmy tak, aby wbrew obiegowej opinii, że wesele robi się przede wszystkim dla rodziny, samemu również dobrze się bawić. Nie ulegajmy sugestiom mamy, teściowej czy cioci, jak powinno wyglądać przyjęcie. To MY mamy się tam dobrze czuć, a jak my będziemy się dobrze bawić, to zaręczam – reszta również. Jak wiadomo każdemu podoba się co innego i zawsze ale to zawsze będzie tak, iż komuś coś nie podpasuje… Są gusta i guściki i nie należy z tym walczyć. Ja już to przeżyłam, świetnie się bawiłam, urządziłam wszystko tak jak chciałam (chcieliśmy) i wspomnienia, które nam pozostały, są naprawdę miłe.

Przy okazji chciałam powitać wszystkich jako nowa Wedding Sister :) Zapraszam do lektury pierwszego artykułu o obyczajach ślubnych w Wielkiej Brytanii.

Pozdrawiam:)

Źródło foto:

http://www.exposemovies.com/comedy/watch-our-family-wedding-free-movie-online

http://www.thewallpapers.org/movies/our-family-wedding.php

Organizacją ślubów żyję od 2006 roku, prowadząc jedną z pierwszych w Polsce agencji ślubnych 2CYTRYNY. Pomogłam ponad dwustu młodym parom w spełnieniu ich marzeń. Szaleństwa ślubne wyprawialiśmy na łące, w parku, w pałacach, nad jeziorem, nad brzegiem morza, w Polsce i za granicą, w przeróżnych zwyczajnych i mniej zwyczajnych okolicznościach. Tego bloga prowadzę razem już od 2009 roku. To spory kawałek czasu, a jak na internet, to cała era :). W tym czasie odkrywałam też inne obszary realizacji siebie. Na moich szkoleniach i w życiu codziennym zmotywowałam wiele wspaniałych kobiet do tego, aby chciały odszukać w sobie swoje talenty i aby codziennie, z uporem i frajdą kreowały własne życie. I chyba to sprawia mi największą satysfakcję. Działanie i pchanie do działania. I osiąganie, zdobywanie nowych szczytów.