TOP

CANDY BAR – MODNY BUFET ZE SŁODKOŚCIAMI NA WESELE

Na zachodzie są hitem już do wielu lat, a w Polsce pojawiają się już pierwsze jaskółki – głównie za sprawą wedding plannerów. O czym mowa? O barach ze słodkościami, które są pięknie udekorowane, najczęściej zgodnie z motywem przewodnim – czyli CANDY BARACH.

Pomysł spodobał mi się od razu. Czemu nikt u nas wcześniej na to nie wpadł? Na naszych weselach królują bufety z ciastami, które wyglądają tak, jak wyglądają. Z pewnością ciasta te często są pyszne (mniaamm.. serniki, biszkopty, szarlotki, makowce i inne pyszności), ale wyeksponowane i wykonane są przeciętnie. A jak wiadomo wrażenia wizualne potęgują te emocjonalne. Stąd w ostatnich latach tak duży nacisk na dopracowywanie detali wizualnych na weselu. Już nie tylko same dekoracje grają rolę, ale i sposób wykonania i zaaranżowania bufetów – ze słodkościami, z napojami, z alkoholami, czy innych bufetów tematycznych.

Zobaczcie, jak pięknie mogą wyglądać takie CANDY BARY. Znajdziecie na nich drażetki, cukierki, babeczki, lizaki, bombonierki, ciastka, ciasteczka, a nawet tort weselny (jeżeli nie planujecie niespodziewanego wjazdu z pochodniami ;)).

A Wy planujecie candy bary na swoje wesele?

 

 


photo credits: blog.theknot.com, phillymag.com, simplybytamaranicole.blogspot.fr, weddingwindow.com, prettymyparty.com, onewed.com, joyfulweddingsandevents.com, cordelephotography.net, detailspartyrental.com, katelynjamesblog.com, ravenbergphotography.com, yesbabydaily.com

 

 

 

 

Organizacją ślubów żyję od 2006 roku, prowadząc jedną z pierwszych w Polsce agencji ślubnych 2CYTRYNY. Pomogłam ponad dwustu młodym parom w spełnieniu ich marzeń. Szaleństwa ślubne wyprawialiśmy na łące, w parku, w pałacach, nad jeziorem, nad brzegiem morza, w Polsce i za granicą, w przeróżnych zwyczajnych i mniej zwyczajnych okolicznościach. Tego bloga prowadzę razem już od 2009 roku. To spory kawałek czasu, a jak na internet, to cała era :). W tym czasie odkrywałam też inne obszary realizacji siebie. Na moich szkoleniach i w życiu codziennym zmotywowałam wiele wspaniałych kobiet do tego, aby chciały odszukać w sobie swoje talenty i aby codziennie, z uporem i frajdą kreowały własne życie. I chyba to sprawia mi największą satysfakcję. Działanie i pchanie do działania. I osiąganie, zdobywanie nowych szczytów.