TOP

CAŁONOCNA RANDKA ZA 70zł, czyli trasą Shot Barów w Warszawie 2015

Osobista i świeżo przetestowana trasa po shot-barach w Warszawie. Tego nie znajdziesz nigdzie indziej. Sprawdź, gdzie mnie poniosło! A co ważne, cała zabawa dla 2 os wyniosła 70zł za noc, wliczając w to wyżywienie :)

Mój książę z bajki przyjechał na czas. Zaplanował wieczór, co było bardzo miłą niespodzianką (najczęściej ja wszystko planuję:)). Ponieważ gwoździem programu był tour po shot-barach, nie wzięliśmy samochodu i podróżowaliśmy po mym pięknym mieście komunikacją miejską.

Autobusy pękały w szwach, toż to były także ostatki.

Wystroiłam się (w końcu randka), dlatego liczyłam na szybkie przemieszczanie się pomiędzy autobusami i szybkie dotarcie do celu, aby tylko nie zmarznąć. Trochę się nie udało, bo kierowca 518 zamknął nam drzwi przed nosem, przez co zmuszeni byliśmy do skopania trochę boku autobusu.

Do restauracji dotarliśmy z 45 min opóźnieniem (plan był prosty: najeść się, a potem po jednym kielichu w każdym shot-barze w Warszawie).

Na szczęście stolik jeszcze na nas czekał. W szatni bardzo miło zaskoczył nas napis rodem z ulubionego „Misia”, co w sumie poprawiło nam humory, bo zdaliśmy sobie sprawę, że wychodząc możemy zabrać fajniejsze płaszcze, a może nawet futra.

20150214_200002

Jako ludzie korzystający z dobrodziejstw techniki, całą trasę opracowaliśmy w google maps :)

Trasa.shot.bary.2015-kopia

Ruszyliśmy.

Pierwsze miejsce, „AFERA na Szpitalnej”

W sumie nie wiem czego się spodziewałam, ale jakoś tam było za widno, zbyt mało miejsca i po prostu jakoś bez klimatu. Ominęliśmy ten bar.

20150214_213053

Drugim punktem na mapie było „Uprzejmie Donoszę” na Chmielnej

No więc uprzejmie donoszę, że ten lokal nie istnieje.

Za to pod numerem 9, czyli kamienicę obok, w bramie, znajdziecie aż trzy inne shot-bary:

„Makulatura”, „Nie powiem” oraz „Ulubiona”, która była na naszej liście nr 3

W „Ulubionej” było tak ciasno, że nie daliśmy rady wejść, za to w „Nie Powiem”, wypiliśmy po jednym maluchu i jest tam naprawdę super atmosfera i BARDZO fajni barmani i barmanka. Szybko, miło i z uśmiechem. Czyli tak, jak ma być. Dostają 5.

Stamtąd blisko było do „Rozbiegówki”

Tylko że tego lokalu nigdzie nie znaleźliśmy? :(

Ale jak to bywa w fizyce, nie ma próżni, w miejscu „Rozbiegówki” jest obecnie

„Pijalnia wódki”.

Bardzo klimatyczne i fajne miejsce. Polecam.

20150214_223702

Wprawdzie tego adresu nie było na naszej mapie, ale zaraz obok Pijalni, na Foksal znajduje się

„Meta, Seta, Galareta”

Klimat BARDZO mocno PRL-owski. Wystrój genialny, mnóstwo ludzi i niezwykle szybka obsługa. Pyszny tatar i kolejny shot zaliczony! Było bardzo ciasno, a nie zauważyłam zupełnie poloneza, który stoi przed barem i robi za bufet! 6-ka za pomysł.

20150214_220954

Z 4 lokali zrobiło nam się 7, więc postanowiliśmy, na moją wyraźną prośbę, ominąć tym razem Zakąski u Romana. Bałam się, że w moim stroju baletnicy zmarznę, zanim tam dojdę :)

Z Mety, do Mety, czyli kolejny punkt to nieśmiertelna Mazowiecka. Tu kolejny raz odwiedziliśmy

„Metę” oraz „Pijalnię Wódki”.

Tak dobrej cytrynówki nie piłam nigdzie! O tej godzinie potrzebna była nam już zagrycha. Wybór padł na meduzę :) Stawiam 5+. Jednak ten wysoki i oświetlony, jak na sali chirurgicznej lokal z barmanami w wykrochmalonych koszulach bardziej pasuje mi do Hotelu Bristol, niż na shot bar.

20150214_223831

Ostatni na liście był

„Warszawa De Lux” na Miodowej

Cudowny klimat, fajni goście, którzy bez problemu dzielą się swoja miłością z innymi, nawet kierowcami autobusów :). Panowie w swojej radości i euforii wyszli na środek ulicy, zatrzymali autobus, ucałowali szybę obok PANI kierowcy, narysowali jej na szybie serduszka, pomachali wszystkich pasażerom, a nam poradzili aby iść do Romana. No tak…. zdecydowanie następnym razem trzeba tam iść!

10 kroków przed Miodową, znaleźliśmy jeszcze jeden mały, ale przytulny lokal

„Ojczysta Czysta”

20150214_230229

„Głębokie gardło” jakoś nas ominęło, bo byliśmy już w tak radosnych nastrojach, że nie robiło nam już różnicy, czy odwiedzimy kolejną shotownię, czy wrócimy do domu.

Takim o to ci sposobem przez 3h zwiedziłam na piechotę moje ukochane miasto, spotkałam fajnych ludzi, odwiedziłam ciekawe miejsca i oczywiście bardzo wesoła wróciłam do domu :).

Wszystkim Panom, bardzo polecam taka formę randki. Tanio, zabawnie i z dobrym wykończeniem:)

20150214_231718

Lubię ludzi, i chyba ludzie lubią mnie ;) Liczę, że moje porady i uwagi związane z organizacją ślubu przydadzą się Wam, dlatego dzielę się swoim doświadczeniem szczerze i obficie!