TOP

BUKIETY ŚLUBNE Z KONWALII

Białe, delikatne kwiaty konwalii urzekają swoją urodą, elegancją i niepowtarzalnym zapachem. Jako symbol pomyślności, szczęścia oraz niewinności od dawien dawna zdobią bukiety ślubne.

Konwalie mogą stanowić jeden z elementów bukietu lub występować solo. Sprawdzą się zarówno w romantycznych jak i nowoczesnych bukietach wnosząc do stylizacji panny młodej delikatność oraz elegancję. Trzeba jednak pamiętać, że to równie piękne co delikatne kwiaty. Dlatego jeśli chcemy aby świeże i olśniewające dotrwały do końca uroczystości warto powierzyć ich układanie profesjonaliście. Układanie bukietu ślubnego z konwalii to wyjątkowo misterna praca – floryści muszą zająć się każdym pojedynczym kwiatem umieszczając je w specjalnym, nasączonym wodą, florystycznym mikrofonie. Takie wykonanie bukietu generuje oczywiście wyższe koszty, lecz patrząc na efekty pracy bez zastanowienia stwierdzam – warto.

Bukiety ślubne z konwalii

Bukiety ślubne z konwalii

Bukiety ślubne z konwalii

Bukiety ślubne z konwalii

Bukiety ślubne z konwalii

Bukiety ślubne z konwalii

Bukiety ślubne z konwalii

Źródł

http://www.w-weddingflowers.com/lily-of-the-valley-wedding-bouquet/

http://www.w-weddingflowers.com/antique-lilies-of-the-valley-wedding-bouquets-new-york/

http://www.w-weddingflowers.com/posy-lilies-of-the-valley-wedding-bouquets/

http://global.theknot.com/join/MemberLogin.aspx?target=http%3a%2f%2fweddings.theknot.com%2fReal-Weddings%2f42073%2fdetailview.aspx%3fSTOPREDIRECTING%3dTRUE%26type%3d3%26id%3d42073%26STOPREDIRECTING%3dTRUE%26Specific%2520Detail%3dOrchids%26Wedding%2520Details%3dBridal%2520Bouquets%26PgReferrer%3dimgres

http://www.liweddings.com/chat/topic-495357-1.html

http://forum.przewodnikmp.pl/topic2565-20.html

http://www.weddingobsession.com/2009/08/05/lill-of-the-valley/

http://www.onewhitedress.net/tag/bouquet/page/2/

http://www.e-florystyka.pl/forum/viewtopic.php?t=5644&f=15

Tiffany! Cartier! Black star! Forst! Gorham! Mów mi o nich wszystko! Mów o nich stale! Gdy dziewczę czasami ma z prawem kłopoty, to nie ma jak diamentów blask! Gdy szef twój do ciebie chce ruszyć w zaloty, niech klejnotem błyśnie, a jak nie, to traci czas! Graj z nim tak gdy hossa trwa, bo gdy przyjdzie bessa, raz dwa, ten bydlak skruszony powróci do żony. Nie ma jak diamentów blask! Słyszałam o związkach, co są platoniczne, lecz lepszy jest diamentów blask! Romanse są trwalsze i bardziej praktycznie, gdy hojny pan milutkiej swej brylancik da! Płynie czas i niszczy nas, a w kościach już łamie ciut, ciut... Na wiek starszej pani najlepszy jest Tiffany! Diamenty!... Diamenty!... Nie imitacje lecz diament! My kochamy ich blask.