TOP

BUKIET ŚLUBNY Z GERBERÓW

Gerbery to kwiaty wielosezonowe, dlatego tak chętnie wybierane są przez panny młode o każdej porze roku. Wydają się uniwersalne także z jeszcze jednego powodu: łatwo je zafarbować, dlatego występują w wielu, często oryginalnych, kolorach.

Jaki bukiet ślubny z Gerberów? Same, związane elegancką wstążką mogą stanowić ładny i naturalny bukiet ślubny, ale rewelacyjnie będą się tez prezentować, jako część większej wiązanki ślubnej. Tutaj wybór kwiatów jest ogromny: od róż przez margerytki po lilie. Jeżeli dodamy do tego kolorowe wstążki i dodatki takie jak na przykład ogromnie modne w tym sezonie ślubnym motyle uzyskamy przepiękny, mniej formalny bukiet dla panny młodej i świadkowej.

Decydując się na bukiet ślubny z Gerberów zwróć przede wszystkim uwagę na kolor kwiatów. Powinien być dopasowany do innych dodatków i motywu przewodniego wesela. Na szczęście gerbery łatwo dają się ufarbować, dzięki czemu występują w ogromnej palecie kolorów. Ponieważ są spokrewnione ze słonecznikami doskonale sprawdzą się zwłaszcza do naturalnych stylizacji ślubnych i ślubów odbywających się w plenerze. Choć wydają się najodpowiedniejsze na lato, nie musimy z nich rezygnować ani na jesieni, ani zimą. Wszystko zależy od kolorów i dodatków.

Bukiet ślubny z gerberów

Bukiet ślubny z gerberów

Bukiet ślubny z gerberów

Bukiet ślubny z gerberów

Bukiet ślubny z gerberów

Bukiet ślubny z gerberów

Artykuł pobrano z serwisu Ślubclick

Źródło foto:

http://www.giftsflorist2000.com/catalog/index.php?cPath=86_90

http://niceflowerspics.co.cc/gerbera-daisy-wedding-bouquet.html

http://www.weddingbycolor.com/cyndle/milestones/58299

http://manolobrides.com/2009/05/12/inspiration-for-ashley-2/

http://www.wallpapers10.net/flowers/orange-gerbera-daisy/1378

redaktor naczelna serwisu SlubClick.com