TOP

BLOGERKI MODOWE BIORĄ ŚLUB – Jessica Mercedes

Najbardziej znane blogerki modowe biorą ślub! Jessica Mercedes na ślubnym kobiercu. Stylizacja ślubna Tamary, piękna Maffasion w zjawiskowej sukni ślubnej. Wow, już widzę te nagłówki!
Nawet gdyby dziewczyny chciały,  to ja już im ślubu nie zorganizuję (chyba że Lola :)), a ponieważ fascynuje nas ich rozwój i śledzimy ich poczynania, to wpadłyśmy na fantastyczny pomysł, aby spróbować zorganizować im wirtualny ślub i wesele.

No to zaczynamy! :) Przychodzi Jessica do WeddingSisters:

Jessica: Hej dziewczyny! Właśnie ustaliłam, że pod koniec września biorę ślub. Kompletnie nie mam na to czasu. No wiecie! Wszystko robię sama, też jesteście z branży, no nie mojej, ale no wiecie, co nie??

WS – LOLA&KIS: Jasne, Jessica, wiemy, rozumiemy, my wszystko fersztejen, pani usiądzie, odpocznie, wszystko się załatwi.

Jessica: Uff, to od czego zaczynamy?

WS – LOLA&KIS: Poprosimy o wypełnienie ankiety, na podstawie której my dopracujemy kolejne 40 pytań. Wtedy będziemy mogły omówić dalsze kroki.

2 godziny później

WS – LOLA&KIS: Wow, ale masz wymagania! :) Konie, motyle… hmmm słuchaj, trochę tego za dużo, bo wiesz – ZOO nam się tu zrobi, a nie ślub i wesele. Proponujemy jeden motyw przewodni, jeden kolor dominujący, bez zwierząt i max 400 osób. OK?

Jessica: Co z Was za wedding plannerki do cholery, że nie mogę mieć wszystkiego czego chcę, szczególnie w tym jednym, jedynym dniu!!!

WS – LOLA&KIS: O rany,  jakby Ci to wytłumaczyć?… Hmmm… O, wiem! Bo to tylko JEDEN dzień, a nie czternaście. Nie upchniemy tego wszystkiego. Bo musiałybyśmy co cztery sekundy zmieniać stroje, scenografię i muzykę.

Fajnie jest się trochę pośmiać nie tylko z innych, ale i z siebie samego :)

Jak byśmy widziały ślub Jessiki?

Oto nasze inspiracje:

Zdecydowanie wyraźny styl, raczej forma, niż kolor. Nietypowe miejsce na ślub i bardzo glam-rockowe miejsce na wesele. Żadne przesłodzone pałacyki, czy barokowe kościoły.

Zostaje nam ceremonia cywilna, jednak w ciekawym miejscu, które pomieści 400 gości. Może teatr :).

09Jessika Mercedes

MOTYW PRZEWODNI

Rockowy motyw wcale nie musi oznaczać czarnego  z różem, ani czarnego z czerwienią. Oczywiście delikatne, BARDZO delikatne akcenty czerni – dlaczego nie? Jednak w przypadku tego ślubu bardziej chodzi o łączenie form. Jedyny dopuszczalny akcent czerni to samochód, bardzo stylowy, tak jak ten New Beetle.

1Jessika Mercedes styl slubny

Pióra gdzieniegdzie, w dekoracji sali, może stołu, z delikatnym akcentem w bukiecie i na zaproszeniach.

13Jessika Mercedes 15Jessika Mercedes

KOLOR

złoty, ecru i delikatne akcenty czerni.

15Jessika Mercedes styl slubny7Jessika Mercedes styl slubny6Jessika Mercedes styl slubny07Jessika Mercedes01Jessika Mercedes04Jessika Mercedes

MOTYW PRZEWODNI: LUSTRA

Piękne, zmysłowe, dodają tajemniczości, zwiększają lub pomniejszają przestrzeń, dodają lub zabierają urodę. Są piękne i tajemnicze. Jak nasza Panna Młoda.

14Jessika Mercedes styl slubny 13Jessika Mercedes styl slubny 11Jessika Mercedes styl slubny 10Jessika Mercedes styl slubny

MIEJSCE NA ŚLUB I WESELE

Wnętrza pofabryczne, ze specjalnym oświetleniem całości. Fasady zarówno z zewnątrz jak i wewnątrz wypełniłabym dekoracjami w stylu GLAM. Kolorystyka czarno-złota. Czarny wymuszony przez światło, a raczej jego brak, a nie poprzez czarne materiały. Złoty i gdzieniegdzie ecru. Może delikatna morela?? Hmm. Do zastanowienia.

Aha, zarówno scena jak i parkiet, TYLKO i wyłącznie w stylu wybiegu dla modelek! Absolutny hit!

Wszędobylskie kanapy, pufy i szezlongi ze złotym, satynowym obiciem.

17Jessika Mercedes styl slubny 16Jessika Mercedes styl slubny 3Jessika Mercedes styl slubny 0Jessika Mercedes styl slubny9Jessika Mercedes styl slubny

SUKNIA ŚLUBNA

Zwiewna, bardzo glamour.

05Jessika Mercedes

 A może bardzo elegancka suknia ślubna w stylu glam od Zahavit Tshuba?

14Jessika Mercedes

Suknia nie może być typowo ślubna. Powinna być zmysłowa, lejąca. Zdecydowanie rekomendujemy styl GOSI BACZYŃSKIEJ

8Jessika Mercedes styl slubny 2Jessika Mercedes styl slubny 5Jessika Mercedes styl slubny 00Jessika Mercedes 11Jessika Mercedes

Przychodzi Jessica do WeddingSisters:

Jessica: Wow, dziewczyny jesteście niesamowite!!! Udało Wam się zrobić ślub moich marzeń, udało się wszystko! Jestem zachwycona!

WS – LOLA&KIS: Nie ma sprawy :) Cała przyjemność po naszej stronie! Konia i motyle zostawiłyśmy dla twoich koleżanek ;).

16Jessika Mercedes 18Jessika Mercedes 17Jessika Mercedes

 


photo credits:
carolinetran.net, lemiga.com, chelseanicoleblog.com, bajanwed.com, charcoalandlace.com, weddingsandeventsrepublic.wordpress.com, etsy.com, venues2events.com.au, ashleyelizabethdesigns.blogspot.com, eastonevents.com, jemerced.com

 

Lubię ludzi, i chyba ludzie lubią mnie ;) Liczę, że moje porady i uwagi związane z organizacją ślubu przydadzą się Wam, dlatego dzielę się swoim doświadczeniem szczerze i obficie!