TOP

BLOG ŚLUBNY MŁODEJ PARY

Z własnego doświadczenia możemy powiedzieć Wam, że blog prowadzony przez Młodą Parę w okresie przygotowań do ślubu, to naprawdę super sposób na komunikowanie się z Waszymi gośćmi.

Jeśli jesteście zapalonymi bloggerami, możecie codziennie zamieszczać notki dotyczące postępu w przygotowaniach, czy problemów z jakimi się borykacie, a także prośby o porady.

Jeśli jednak nie do końca zaprzyjaźniliście się z możliwościami Internetu, polecam zamieszczanie tylko niezbędnych informacji na blogu, czyli tych dotyczących przebiegu samej ceremonii, preferencji co do stroju (jeśli organizujecie wesele tematyczne), czy formy prezentów. Wszystko to jest bardzo ważne i często nie ma kiedy powiadomić o tym wszystkich gości.

Prosząc o śledzenie swojego ślubnego bloga, macie pewność, że każdy będzie w stu procentach poinformowany o Waszych planach i pomysłach.

Uruchamiając opcję logowania się na stronie i dodawania komentarzy (dokładnie tak jak na naszym ślubnym blogu Wedding Sisters) możecie liczyć na większe zaangażowanie gości w przygotowania ślubne oraz w przebieg całej uroczystości. Wspólnie możecie rozdzielić zadania tak, by absolutnie wszystko było dopięte na ostatni guzik w Waszym wielkim dniu.

Czy ktoś  z Was już takiego ślubnego bloga prowadzi? Pochwalcie się :)

Organizacją ślubów żyję od 2006 roku, prowadząc jedną z pierwszych w Polsce agencji ślubnych 2CYTRYNY. Pomogłam ponad dwustu młodym parom w spełnieniu ich marzeń. Szaleństwa ślubne wyprawialiśmy na łące, w parku, w pałacach, nad jeziorem, nad brzegiem morza, w Polsce i za granicą, w przeróżnych zwyczajnych i mniej zwyczajnych okolicznościach. Tego bloga prowadzę razem już od 2009 roku. To spory kawałek czasu, a jak na internet, to cała era :). W tym czasie odkrywałam też inne obszary realizacji siebie. Na moich szkoleniach i w życiu codziennym zmotywowałam wiele wspaniałych kobiet do tego, aby chciały odszukać w sobie swoje talenty i aby codziennie, z uporem i frajdą kreowały własne życie. I chyba to sprawia mi największą satysfakcję. Działanie i pchanie do działania. I osiąganie, zdobywanie nowych szczytów.