TOP

ANJA RUBIK WYSZŁA ZA MĄŻ!

Znana na całym świecie polska top modelka Anja Rubik i jej wieloletni partner, Sasha Knezevic, w miniony weekend powiedzieli sobie sakramentalne TAK  podczas kameralnej ceremonii ślubnej w Mallorca w Hiszpanii. Zgodnie z zapowiedziami, Anja w dniu ślubu pojawiła się w asymetrycznej sukience. Zaprojektowana przez przyjaciela modelki – Petera Dundasa – suknia ślubna była na tyle krótka z przodu aby odsłonić przepiękne nogi pani Knezevic i jednocześnie na tyle długa, by zakończyć się imponującej długości trenem z tyłu. Wykonana z jedwabiu suknia składająca się z wielu falban wykończona została koronkowym bolerko, zgodnie z nadchodzącym trendem wszechobecnej koronki w stylizacjach ślubnych.

Nad wyglądem całości stylizacji ślubnej Anji czuwał Peter Dundas we własnej osobie pilnując, aby panna młoda prezentowała się olśniewająco przez cały wieczór.

Poniżej przedstawiamy pierwsze zdjęcia z uroczystości ślubnej i wesela młodej pary.

Co sądzicie o sukni ślubnej Anji?  Osobiście uważam, że grzechem byłoby nie pokazać tak zgrabnych nóg, ale czy taka suknia jest odpowiednia na ślub? Jak myślicie?

Anja Rubik

Anja Rubik i Sasha Knezevic

Anja Rubik i Sasha Knezevic

Anja Rubik i Sasha Knezevic

Anja Rubik i Sasha Knezevic

Anja Rubik

Anja Rubik

Anja Rubik i Peter Dundas

Źródło foto:

http://stylefrizz.com/201107/anja-rubiks-wedding-anja-rubiks-white-bride-dress-by-emilio-pucci/anja-rubik-white-wedding-dress/

Tiffany! Cartier! Black star! Forst! Gorham! Mów mi o nich wszystko! Mów o nich stale! Gdy dziewczę czasami ma z prawem kłopoty, to nie ma jak diamentów blask! Gdy szef twój do ciebie chce ruszyć w zaloty, niech klejnotem błyśnie, a jak nie, to traci czas! Graj z nim tak gdy hossa trwa, bo gdy przyjdzie bessa, raz dwa, ten bydlak skruszony powróci do żony. Nie ma jak diamentów blask! Słyszałam o związkach, co są platoniczne, lecz lepszy jest diamentów blask! Romanse są trwalsze i bardziej praktycznie, gdy hojny pan milutkiej swej brylancik da! Płynie czas i niszczy nas, a w kościach już łamie ciut, ciut... Na wiek starszej pani najlepszy jest Tiffany! Diamenty!... Diamenty!... Nie imitacje lecz diament! My kochamy ich blask.