TOP

AMEliste – prosty sposób na listę prezentów ślubnych

Ameliste pragnie wam towarzyszyć w tym jednym z najważniejszych dni waszego życia.

Proponujemy Parom Młodym usługi najwyższej jakości od początku przygotowań ślubnych aż do dnia waszego ślubu, a nawet do chwil po uroczystościach ślubnych.

Naszym celem jest odświeżenie rynku list prezentów ślubnych przy jednoczesnym poszanowaniu tradycji oraz zasad dobrego wychowania, tak bardzo niezbędnych  w takim wydarzeniu jakim jest ślub

Lista Prezentów Ślubnych Ameliste stanowi połączenie tradycyjnej listy prezentów ślubnych oraz tak zwanej „koperty”.

Jest to lista prezentów nowej generacji, które pozwala wam na odebranie podarunków waszych gości na wybranym przez was koncie bankowym. I co najważniejsze lista jest całkowicie bezpłatna.

Ameliste

Na stronie ślubnej Ameliste możecie zaprezentować najbliższym Wasz ślub i przekazać im niezbędne informacje na temat:

  • godzin i dokładnych miejsc spotkań oraz poszczególnych uroczystości,
  • wyboru zakwaterowania,
  • podarunków z listy prezentów ślubnych itd.

Pary Młode  maja także możliwość:

  • otrzymywania komentarzy gości,
  • tworzenia galerii zdjęć,
  • przygotowywania map dojazdu dla gości pomocnej w dniu ślubu i wesela i a także stworzyć oryginalny blog ślubny

Ponadto każda Przyszła Panna Młoda znajdzie  wymarzoną sukienkę ślubną, korzystając z naszej wyszukiwarki sukien ślubnych a także szereg porad ślubnych i firmy ślubne niezbędne do zorganizowania przyjęcia weselnego.
Świadczymy usługi wysokiej jakości przeznaczone dla Par Młodych, ich gości oraz naszych partnerów. Jesteśmy świadomi odpowiedzialności, jaka na nas spoczywa. Dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby całość naszych usług  spełniała wymagania naszych klientów.

Ameliste

Nasze usługi podlegają ciągłemu rozwojowi, gdyż pragniemy zaproponować naszym klientom najnowsze i najbardziej innowacyjne rozwiązania. Zawsze domagamy się spełnienia wymagających kryteriów bezpieczeństwa, jakości oraz gwarancji finansowych mając na uwadze naszą wielką odpowiedzialność wobec naszych klientów.

Zapraszamy na nasza stronę  www.ameliste.pl

Tiffany! Cartier! Black star! Forst! Gorham! Mów mi o nich wszystko! Mów o nich stale! Gdy dziewczę czasami ma z prawem kłopoty, to nie ma jak diamentów blask! Gdy szef twój do ciebie chce ruszyć w zaloty, niech klejnotem błyśnie, a jak nie, to traci czas! Graj z nim tak gdy hossa trwa, bo gdy przyjdzie bessa, raz dwa, ten bydlak skruszony powróci do żony. Nie ma jak diamentów blask! Słyszałam o związkach, co są platoniczne, lecz lepszy jest diamentów blask! Romanse są trwalsze i bardziej praktycznie, gdy hojny pan milutkiej swej brylancik da! Płynie czas i niszczy nas, a w kościach już łamie ciut, ciut... Na wiek starszej pani najlepszy jest Tiffany! Diamenty!... Diamenty!... Nie imitacje lecz diament! My kochamy ich blask.