TOP

AFTER WEDDING PARTY TYLKO TERAZ

AWP, czyli Absolutely Wonderful Party!

Krótko i treściwie: było  AWP, czyli Absolutely Wonderful Party! Nieustanna zabawa na parkiecie, doskonałe humory, dużo śmiechu i dobre wspomnienia. After Wedding Party 11 lutego 2012 uznaje się za zakończone i wyjątkowo udane.

Dobre wspomnienia to jednak za mało. Więc po After Wedding Party zostają też rewelacyjne zdjęcia, nagrody i nowi znajomi. A zdjęć musimy przyznać było w tym roku wiele i to zdjęć niezwykłych! Wszystkich ogarnęło całkowite szaleństwo, kiedy zobaczyli jak działa FullofFun, czyli budka fotograficzna. To była niesamowita zabawa i główna atrakcja wieczoru. A nie zapominajmy, że oprócz tego wszyscy mogli sobie jeszcze zafundować indywidualne sesje zdjęciowe u fotografów z Fotofaktory.pl.

Hipnotyczny występ jednej z pary uczestników, którzy zatańczyli tango argentyńskie był dowodem na to jak hobby uprawiane z pasją może połączyć ludzi, a także rozkochać w nich widzów. Nie mniejszą przyjemnością było obserwowanie występu Katarzyny Wieczorek – pseudonim artystyczny Hayal (co w języku tureckim znaczy marzenie), która zaprezentowała niezwykły taniec brzucha w stylu tureckim. Kto nie widział, niech żałuje. Również tego, że nie widział jak kobiety w sukniach ślubnych potrafią zmysłowo poruszać się zainspirowane takim tańcem.

A wracając do tradycji After Wedding Party, należy odnotować, że polonez udał się jak zwykle wybornie, a zacni goście pod batutą Mocnej Grupy Wodzirei wzbudzili zainteresowanie gości hotelowych.

Zabawa, zabawą, ale były też konkursy z nagrodami. Specjalne podziękowania należą się firmie Partners (Logistics and Transport Organisation) i Winnicy Zbrodzice, które ufundowały wino na imprezie, a także ukłon za doskonałe piwo, jakie dostarczył Browar Południe.

Zapraszamy już za kilka dni –18 lutego 2012 – na drugą i ostatnią już w tym roku imprezę After Wedding Party. Nie przegapcie okazji na niecodzienne doświadczenie.

Dla pierwszych 3 par mamy zniżkę na zakup biletów !

Lubię ludzi, i chyba ludzie lubią mnie ;) Liczę, że moje porady i uwagi związane z organizacją ślubu przydadzą się Wam, dlatego dzielę się swoim doświadczeniem szczerze i obficie!