TOP

ACCROCHE COEUR BY LILOU

ACCROCHE COEUR by Lilou

Accroche Coeur, czyli dwa splecione ze sobą serca, a także wszystko to, co pozytywnie chwyta nas za serce. To symbol miłości, trwałości uczuć, zaufania oraz czułości i wzruszenia, które idealnie oddają atmosferę i emocje towarzyszące ślubom. Lilou to marka, która w każdy swój projekt wkłada maksimum emocji i pozytywnej energii. Można powiedzieć więc, stworzenie kolekcji ACCROCHE COEUR było wręcz nieuniknione :) 

Dzięki bransoletkom z tej linii możemy powiedzieć najbliższym o naszych uczuciach, zaangażowaniu i uczcić ważne dla związku wydarzenia. To idealny pomysł na prezent ślubny dla panny młodej, podarunek miłości z okazji rocznicy lub (co zawsze popieramy;)) spontaniczny wyraz naszego uczucia. Accroche Coeut to jedne z pierwszych modeli tej kolekcji. Doskonale prezentują się same, jak i w towarzystwie nieśmiertelnych pereł. Srebrne, klasycznie lub różowo pozłacane, a także złote elementy biżuterii można nosić w formie bransoletki lub jako zawieszkę na łańcuszku.

ACCROCHE COEUR by Lilou

ACCROCHE COEUR by Lilou

ACCROCHE COEUR by Lilou

Tiffany! Cartier! Black star! Forst! Gorham! Mów mi o nich wszystko! Mów o nich stale! Gdy dziewczę czasami ma z prawem kłopoty, to nie ma jak diamentów blask! Gdy szef twój do ciebie chce ruszyć w zaloty, niech klejnotem błyśnie, a jak nie, to traci czas! Graj z nim tak gdy hossa trwa, bo gdy przyjdzie bessa, raz dwa, ten bydlak skruszony powróci do żony. Nie ma jak diamentów blask! Słyszałam o związkach, co są platoniczne, lecz lepszy jest diamentów blask! Romanse są trwalsze i bardziej praktycznie, gdy hojny pan milutkiej swej brylancik da! Płynie czas i niszczy nas, a w kościach już łamie ciut, ciut... Na wiek starszej pani najlepszy jest Tiffany! Diamenty!... Diamenty!... Nie imitacje lecz diament! My kochamy ich blask.