TOP
trendy-2016-slub-wesele

5 WESELNYCH TRENDÓW 2016

Czas leci nieubłaganie, pewnie macie już miejsce na wesele, listę gości, suknię i teraz wybieracie zaproszenia. Mimo to przedstawiamy Wam trendy weselne i ślubne na rok 2016. Opiszemy te, które naszym zdaniem są „hot” i „sexy”, które wprawią Was i Waszych gości w dobry nastrój, a co ważne, które w każdej chwili można wpleść do Twoich przygotowań.

Kiedyś Młode Pary kopiowały pomysły weselne- jeden do jednego. Teraz Młode Pary zwracają się w planowaniu i przygotowania do swoich własnych pomysłów, do tego aby ślub i wesele odzwierciedlały Was samych.

Pod takim kątem wybierałyśmy nasze typy na weselne i ślubne trendy 2016

1. Przysięga przed mistrzem ceremonii

Ślub kościelny jest szalenie ważnym i niezwykle emocjonującym przeżyciem, a co za tym idzie zgodnym z tradycyjną ceremonią, która ma swój zaplanowany z góry przebieg. Nie ma mowy, aby podczas ślubu kościelnego udało się powiedzieć kilka zdań które w tak ważnym dniu chcielibyśmy przekazać naszej najukochańszej osobie.

Z pomocą przychodzi nam prosto z zachodu trend na ceremonię po ceremonii, czyli krótka ale za to tylko WASZA ceremonia przed mistrzem ceremonii, podczas której wygłaszacie swoje przemówienia, które przygotowaliście dla swojego partnera/partnerki.

Cudo! :) Ciekawa jestem Waszych pomysłów na te pełne miłości i uczuć przemówienia :)

2. Pierwszy taniec zaraz po ceremonii

Hmmmm… w kościele nie ma mowy na to aby zatańczyć zaraz po ceremonii…. ale jeśli zrobicie własną ceremonię z przemówieniami, to chwilę po niej możecie od razu zatańczyć pierwszy taniec.  Złamiecie konwencję, czym zaskoczycie swoich gości! Efekt zaskoczenia i uśmiechu na twarzach murowany! Taniec w miejscu ceremonii, to jest hot trend weselny na 2016 rok!

ps. jeśli uda Wam się zrzucić w tym czasie tysiące metalicznych confetti podczas tańca to będzie mega hot!

Yeh-Jawaani-Hai-Deewani-Badtameez-Dil-221213

zdj. pochodzi z piosenki Badtameez Dil – Yeh Jawaani Hai Deewani

3. Wspólna sesja weselna w środku miasta

Nie ma znaczenia czy mieszkacie na wsi, w małym miasteczku, czy wielkim mieście. Ważne aby wszyscy goście zgromadzili się na środku ulicy, w świetle ulicznych świateł, najlepiej na pasach i pobawili razem z Wami w pozowanie. Niech wyobraźnia nie zna granic. Możecie wcześniej wybrać swoje ulubione fotografie znanych ludzi i powielać pozy czy miejsca w których były robione zdjęcia, a nawet ich styl.

Ważne abyście wyszli poza miejsce weselne i bawili się razem przy tej sesji.

my3beatles_wp  selfie_2841027b

4. Odwrócenie ról- kolejny niesamowity trendy weselny 2016

Jeśli lubicie „puścić oko” do publiczności odwróćcie swoje role… oraz jeśli muskuły Panny Młodej na to pozwolą:)) Zatem niech przez próg przeniesie Pana Młodego Panna Młoda.

Na koniec pierwszego tańca, gdy Pan Młody obraca swoją małżonkę i wiesza ją przez ramie aby ją ucałować – zamieńcie się rolami, niech to Pan Młody zwisa głową do dołu, a Ty całuj go namiętnie na koniec wspólnego tańca ;).

VJ-Day-Kiss-famous-kisses-2799413-600-897

5. Inne usadzenie gości

Tu Was zaskoczymy, okrągłe stoły są passe… teraz kojarzą się z konferencją, a nie weselem. W tym roku sadzamy gości przy prostokątnych stołach. Tworzymy małe enklawy w kwadracie, zaś absolutnym MUST HAVE każdego miejsca weselnego jest część chill-outowa, gdzie kładziemy pufy, fotele, szezlongi, na których możemy odpocząć, położyć się i w mniej formalnej pozycji delektować drinkami, jedzeniem i towarzystwem.

table-646293_960_720

ps. dajcie znać czy chcecie poznać trendy w dekoracjach na 2016r?

Lubię ludzi, i chyba ludzie lubią mnie ;) Liczę, że moje porady i uwagi związane z organizacją ślubu przydadzą się Wam, dlatego dzielę się swoim doświadczeniem szczerze i obficie!