TOP

MARYLA JEST JAK WINO – WY TEŻ SPRÓBUJCIE :)

Kochane, pewnie i Wam mignęły przed oczyma zdjęcia lub fragmenty z sylwestrowego występu Maryli Rodowicz. Ze zdumieniem zobaczyłam, że wiele osób urządza sobie z niej niewybredne podśmiechujki i żarty. Do tego wypłynęło sporo mało sympatycznego hejtu.

Dziewczyny, co Wy sądzicie o jej Sylwestrowej stylizacji?

Zadajmy sobie kilka pytań:

1. Czy po przekroczeniu wieku emerytalnego chcemy, by nagle, cudownie łupnęło nas w krzyżu, a następnie abyśmy w kapciach zasiadły przed telewizorem i nigdy się już sprzed niego nie ruszyły?

2. Czy chcemy być tym bardziej smutne i narzekające, im starsze?

3. Czy chcemy mieć tym mniej poczucia humoru i autoironii, im więcej lat na karku?

Dziewczyny, jestem szczęśliwa, że między innymi Maryla przeciera dla nas szlaki. Starsi ludzie, a SZCZEGÓLNIE KOBIETY są izolowane z życia publicznego i społecznego, głównie dlatego, że są już starsi. Pomyślcie – nas ten wiek też raczej czeka. Ja bym chciała go spędzać aktywnie, wesoło i coraz mądrzej, bo przecież im starsi, tym więcej mądrości i dystansu powinno w nas być :)

I tak sobie myślę, że tego sobie i nam kobietom życzę na nowy 2014 rok i na wszystkie kolejne:

ABYŚMY JAK WINO – IM STARSZE, TYM BYŁY LEPSZE :)

maryla-weddingsisters3

Organizacją ślubów żyję od 2006 roku, prowadząc jedną z pierwszych w Polsce agencji ślubnych 2CYTRYNY. Pomogłam ponad dwustu młodym parom w spełnieniu ich marzeń. Szaleństwa ślubne wyprawialiśmy na łące, w parku, w pałacach, nad jeziorem, nad brzegiem morza, w Polsce i za granicą, w przeróżnych zwyczajnych i mniej zwyczajnych okolicznościach. Tego bloga prowadzę razem z Kasią już od 2009 roku. To spory kawałek czasu, a jak na internet, to cała era :). W tym czasie odkrywałam też inne obszary realizacji siebie. Na moich szkoleniach i w życiu codziennym zmotywowałam wiele wspaniałych kobiet do tego, aby chciały odszukać w sobie swoje talenty i aby codziennie, z uporem i frajdą kreowały własne życie. I chyba to sprawia mi największą satysfakcję. Działanie i pchanie do działania. I osiąganie, zdobywanie nowych szczytów. A ponieważ wszystko płynie - nasz blog także się zmienia. Zatem już nie tylko o ślubach, ale i o innych rzeczach, które są ważne dla nas każdego dnia.