TOP

MENBUR – ZJAWISKOWE BUTY ŚLUBNE

Menbur. Hiszpańska firma rodzinna, specjalizująca się w produkcji obuwia i toreb wystepujących jako komplet. Nazwa firmy pochodzi od inicjałów jej założyciela Francisco Mena Burgosa. Marka doskonale wpisuje się w wymagania kobiet ceniących sobie piękno i precyzję wykonania z wygodą i elegancją. Menbur wystawia swoje kolekcje dwa razy w roku: wiosenno – letnią oraz jesienno-zimową, na najważniejszych międzynarodowych targach branży obuwniczej, galanterii i dodatków.

Buty Menbur

Buty Menbur

Produkty Menbur to połączenie wzorów i kolorów, od awangardy po stonowaną klasykę. Kolekcja składa się z trzech lini: Menbur, Piral Abril – linia “codzienna” oraz Novia – która jest linią ślubną.

Wszystkie rzeczy dopracowane są w każdym detalu, od doboru kolorystyki po ozdabiające je kamienie, koraliki, pióra.

Buty Menbur

Buty Menbur

Buty Menbur

Buty Menbur

Buty Menbur

Buty Menbur

Buty Menbur

Buty Menbur

Źródło foto:

http://www.menbur.com/home-po.php?lang=PO

Organizacją ślubów żyję od 2006 roku, prowadząc jedną z pierwszych w Polsce agencji ślubnych 2CYTRYNY. Pomogłam ponad dwustu młodym parom w spełnieniu ich marzeń. Szaleństwa ślubne wyprawialiśmy na łące, w parku, w pałacach, nad jeziorem, nad brzegiem morza, w Polsce i za granicą, w przeróżnych zwyczajnych i mniej zwyczajnych okolicznościach. Tego bloga prowadzę razem z Kasią już od 2009 roku. To spory kawałek czasu, a jak na internet, to cała era :). W tym czasie odkrywałam też inne obszary realizacji siebie. Na moich szkoleniach i w życiu codziennym zmotywowałam wiele wspaniałych kobiet do tego, aby chciały odszukać w sobie swoje talenty i aby codziennie, z uporem i frajdą kreowały własne życie. I chyba to sprawia mi największą satysfakcję. Działanie i pchanie do działania. I osiąganie, zdobywanie nowych szczytów. A ponieważ wszystko płynie - nasz blog także się zmienia. Zatem już nie tylko o ślubach, ale i o innych rzeczach, które są ważne dla nas każdego dnia.