TOP

“ZANIM POWIESZ TAK”

Dom Mody Brodzińska to renomowana firma projektująca wyjątkowe kolekcje znane i doceniane na całym świecie. W tym roku, po raz pierwszy stworzona została kolekcja ślubna, w ofercie której kreacje dla siebie znajdą zarówno Panna, jak i Pan Młody. “Zanim powiesz TAK” to kolekcja 3 projektantów, w której połączone zostały szkoły amerykańska, francuska i polska. Suknie ślubne  uszyte są z najwyższej jakości 100 % naturalnych jedwabi w różnym rodzaju: satyn, muślinów, szantungów, organtyn. Panowie zaś mogą wybierać wśród welurów, rypsów, jedwabi oraz wełen z kaszmirem.

Kolekcja adresowana jest do wymagających, nowoczesnych Par Młodych, chcących w dniu swojego ślubu wyglądać szykownie i elegancko, ale też niestandardowo i oryginalnie. Projekty sukien nie ograniczają się do klasycznej ślubnej bieli. Również ich krój odbiega od tych, które zobaczyć można w każdym sklepie. Opływowe linie bez sztywnych halek i fiszbin nadają kreacjom wyrazu subtelności i lekkości, a całość kroju elegancji i powabu. Projekty szyte na miarę, traktowane indywidualnie w przypadku każdej Panny Młodej sprawią, że w dniu swojego ślubu będziesz czuła się wyjątkowo. W przypadku Panów wybór jest równie duży – od klasycznych krojów do kolorowych garniturów. Jednym słowem, każdy znajdzie coś dla siebie!

17 marca o godzinie 19 odbędzie się zamknięty pokaz, na którym po raz pierwszy kolekcja “Zanim powiesz TAK” zostanie zaprezentowana.

Tylko u nas będziecie miały szansę wygrać aż 3 podwójne zaproszenia na ten ekskluzywny pokaz!

Szczegóły konkursu już jutro!

Tiffany! Cartier! Black star! Forst! Gorham! Mów mi o nich wszystko! Mów o nich stale! Gdy dziewczę czasami ma z prawem kłopoty, to nie ma jak diamentów blask! Gdy szef twój do ciebie chce ruszyć w zaloty, niech klejnotem błyśnie, a jak nie, to traci czas! Graj z nim tak gdy hossa trwa, bo gdy przyjdzie bessa, raz dwa, ten bydlak skruszony powróci do żony. Nie ma jak diamentów blask! Słyszałam o związkach, co są platoniczne, lecz lepszy jest diamentów blask! Romanse są trwalsze i bardziej praktycznie, gdy hojny pan milutkiej swej brylancik da! Płynie czas i niszczy nas, a w kościach już łamie ciut, ciut... Na wiek starszej pani najlepszy jest Tiffany! Diamenty!... Diamenty!... Nie imitacje lecz diament! My kochamy ich blask.