TOP

WALENTYNKOWE WESELE

 

Jeśli Wasze wesele przypada w lutym, warto zastanowić się nad walentynkowym tematem przewodnim dekoracji przyjęcia. To bardzo wdzięczna i efektowna stylizacja niewymagająca dużych nakładów finansowych. Połączenie odcieni czerwieni i różu oraz odpowiednio dobrane kwiaty nadadzą uroczystości wyrazu elegancji i powagi wnosząc jednocześnie powiew wiosny i świeżości, mile widziany w końcowych miesiącach zimy. Jeśli przeszkadza Wam komercyjność Walentynek nie musicie wieszać wszędzie serduszek i cherubinków – czerwone i różowe akcenty w postaci elementów dekoracji stołu, świeczek czy ozdób potraw świetnie oddadzą motyw główny wesela. To również dobra okazja dla Pań, które do ślubu chciałyby pójść w kolorowych butach – czerwone szpilki lub pantofelki z czerwonymi lub różowymi akcentami doskonale wpasują się w stylistykę wesela tworząc spójną całość.

Źródło foto:

http://hvceremonies.wordpress.com/2011/01/19/valentines-day-wedding-theme/

http://www.theweddingideasblog.co.uk/1203/romantic-valentines-day/

http://www.4mybrides.com/a-complete-valentines-day-wedding-invitations/

http://www.elizabethannedesigns.com/blog/

http://www.mydresswedding.com/%20valentines-day-wedding-themes

http://www.vibrantbride.com/phpwsbb/view/topic/id/2538

http://weddingwoo.blogspot.com/2009/02/most-romantic-day-of-year-fresh-ideas.html

http://onestop-bridalreference.com/wedding-themes/valentines-wedding-theme/

http://blog.fiftyflowers.com/tips-for-a-wonderful-valentine%E2%80%99s-day-wedding/

http://webegirls.com/bodybeauty/fashion/choosing-bridesmaid-dresses-they-will-love

http://www.onewed.com/blog/savvy-scoop/category/bridal-accessories/2010/04/23/bride-chic-donna-and-matts-valentine-themed-retro-wedding/

http://www.flickr.com/photos/kjuiliano/favorites/page13/?view=md

http://pizzazzerie.com/parties/holidays/glam-valentines-day-wedding-shoot/

http://www.inspiredbride.net/2009/05/12/glorious-gallery-cupcake-inspiration-from-glorious-treats/

Tiffany! Cartier! Black star! Forst! Gorham! Mów mi o nich wszystko! Mów o nich stale! Gdy dziewczę czasami ma z prawem kłopoty, to nie ma jak diamentów blask! Gdy szef twój do ciebie chce ruszyć w zaloty, niech klejnotem błyśnie, a jak nie, to traci czas! Graj z nim tak gdy hossa trwa, bo gdy przyjdzie bessa, raz dwa, ten bydlak skruszony powróci do żony. Nie ma jak diamentów blask! Słyszałam o związkach, co są platoniczne, lecz lepszy jest diamentów blask! Romanse są trwalsze i bardziej praktycznie, gdy hojny pan milutkiej swej brylancik da! Płynie czas i niszczy nas, a w kościach już łamie ciut, ciut... Na wiek starszej pani najlepszy jest Tiffany! Diamenty!... Diamenty!... Nie imitacje lecz diament! My kochamy ich blask.