TOP

ŚLUB I WESELE NA CYPRZE

Ślub i wesele na Cyprze

Moje drogie, powracam do tematu ślubów na Cyprze, ponieważ możemy już Wam pokazać materiał, przygotowany i wyemitowany przez telewizję TVN, o ślubach, które organizujemy na Cyprze i pracy naszych konsultantów:

[hana-flv-player video=”http://www.2cytryny.home.pl/video/2Cytryny_Dziendobry_TVN_sluby_na_cyprze.flv” width=”360″ height=”216″ description=”” player=”4″ autoload=”true” autoplay=”false” loop=”false” autorewind=”true” clickurl=”http://www.2cytryny.home.pl/video/2Cytryny_Dziendobry_TVN_sluby_na_cyprze.flv” /]

Dla tych, których temat interesuje bardziej, kilka informacji o ślubach na Cyprze i tym, jak mogę Wam pomóc:

Forma ślubu – zarówno cywilny jak i kościelny.

Miejsce ślubucywilne: usc, jak i plener (taras widokowy z widokiem na morze, plaża, ogród, patio, itp), kościelne: głównie kościoły i kapliczki, acz ślub w plenerze też jest możliwy

Formalności – oba śluby – zarówno cywilny jak i kościelny, odbywają się zgodnie z prawem i uznawane są w Polsce

Atrakcje i usługi dodatkowe – tak naprawdę wszystko jest możliwe i to od Was oraz decyzji o przeznaczonym na ślub budżecie zależeć będzie, jak ubarwicie ten dzień. Przykładowo możecie mieć na Cyprze fotografa, kamerzystę, muzykę na żywo podczas ceremonii i na obiad, kwiaty (dekoracje, bukiet, płatki róż do sypania), auto do ślubu, rejs statkiem i wiele innych.

Jeżeli ktoś jest zainteresowany bliższymi szczegółami, to zapraszam na priv.

Organizacją ślubów żyję od 2006 roku, prowadząc jedną z pierwszych w Polsce agencji ślubnych 2CYTRYNY. Pomogłam ponad dwustu młodym parom w spełnieniu ich marzeń. Szaleństwa ślubne wyprawialiśmy na łące, w parku, w pałacach, nad jeziorem, nad brzegiem morza, w Polsce i za granicą, w przeróżnych zwyczajnych i mniej zwyczajnych okolicznościach. Tego bloga prowadzę razem z Kasią już od 2009 roku. To spory kawałek czasu, a jak na internet, to cała era :). W tym czasie odkrywałam też inne obszary realizacji siebie. Na moich szkoleniach i w życiu codziennym zmotywowałam wiele wspaniałych kobiet do tego, aby chciały odszukać w sobie swoje talenty i aby codziennie, z uporem i frajdą kreowały własne życie. I chyba to sprawia mi największą satysfakcję. Działanie i pchanie do działania. I osiąganie, zdobywanie nowych szczytów. A ponieważ wszystko płynie - nasz blog także się zmienia. Zatem już nie tylko o ślubach, ale i o innych rzeczach, które są ważne dla nas każdego dnia.