TOP

WŁOSKIE INSPIRACJE – SUKNIE ŚLUBNE

Ostatnio mocno dumałam nad kierunkiem szybkiego wypoczynku na wiosnę i zasiadłam do serwisów tanich linii lotniczych. Mocno kusiła mnie Bolonia – bo to i Włochy i pięknie i wylot z Wrocławia, więc można na lotnisko podskoczyć taksówką i przede wszystkim bilety – w BARDZO atrakcyjnych cenach! (Ryanair jak zwykle niezawodny :)).

Jakież było moje zdziwienie, gdy dowiedziałam się, że zdjęcia przepięknych sukni ślubnych z kolekcji ANNAIS BRIDAL – linia La Dolce Vita, na sezon 2015 zostały wykonane właśnie tam! Dziewczyny wiedzą, co dobre :)

Nie mogę doczekać się wizyty w Bolonii, aż wstyd, że mnie jeszcze tam nie było – skoro tak łatwo dostać się tam z Wrocławia! Bo któż nie zna spagetti po bolońsku, tortellini, lasagne i mortadeli? Ach…

Bolonia, czy inne miasto – ważne, że we Włoszech! Bo czuć tam radość życia i widać piękno – na każdym kroku. Czy to w przyrodzie, czy to w architekturze, czy w modzie.

No właśnie, bo o modzie dzisiaj.  La Dolce Vita to najnowsza, niezwykle kobieca propozycja z linii głównej Annais Bridal. Składa się z 24 modeli. Jest bardzo włoska!

Dużo koronek, kwiatowe hafty, rękawy. Bolerka ze stójką, doczepiane pasy, ozdobne guziczki i biżuteryjne aplikacje. A fasony? Oczywiście kobiece – syrena, litera A i princessa.

Nie ma co, muszę wziąć ślub jeszcze raz. Najlepiej we Włoszech, po co się ograniczać :) – tym bardziej, że do Włoch wysłałam już tyle par, że włoskie śluby mam w małym palcu :) Hmmm… w sumie dotychczasowy mąż mi odpowiada – nie mam zastrzeżeń. Więc może rocznica ślubu? Okazję zawsze można sobie zorganizować. To jest naprawdę bardzo fajny pomysł, muszę to skonsultować :)

Ok, dość gadania, zobaczcie, jakie piękne suknie znajdziecie w kolekcji La Dolce Vita Annais Bridal. Życie naprawdę potrafi być słodkie!

la-dolce-vita-annais (1) la-dolce-vita-annais (2) la-dolce-vita-annais (3) la-dolce-vita-annais (4) la-dolce-vita-annais (5) la-dolce-vita-annais (6) la-dolce-vita-annais (7) la-dolce-vita-annais (8) la-dolce-vita-annais (9) la-dolce-vita-annais (10) la-dolce-vita-annais (11) la-dolce-vita-annais (12) la-dolce-vita-annais (13) la-dolce-vita-annais (14)

Fotograf: Kamil Majdański – Art of Publicity

Organizacją ślubów żyję od 2006 roku, prowadząc jedną z pierwszych w Polsce agencji ślubnych 2CYTRYNY. Pomogłam ponad dwustu młodym parom w spełnieniu ich marzeń. Szaleństwa ślubne wyprawialiśmy na łące, w parku, w pałacach, nad jeziorem, nad brzegiem morza, w Polsce i za granicą, w przeróżnych zwyczajnych i mniej zwyczajnych okolicznościach. Tego bloga prowadzę razem już od 2009 roku. To spory kawałek czasu, a jak na internet, to cała era :). W tym czasie odkrywałam też inne obszary realizacji siebie. Na moich szkoleniach i w życiu codziennym zmotywowałam wiele wspaniałych kobiet do tego, aby chciały odszukać w sobie swoje talenty i aby codziennie, z uporem i frajdą kreowały własne życie. I chyba to sprawia mi największą satysfakcję. Działanie i pchanie do działania. I osiąganie, zdobywanie nowych szczytów.