TOP

RUSZYŁA ŚLUBNA GRUPA WSPARCIA NA FB – SPEC-GRUPA WEDDINGSISTERS :)

Dość długo zastanawiałyśmy się, co zrobić, by być bliżej panien młodych.

W końcu mamy im pomagać, pomagać Tobie, po to jest ten blog. Nie możemy więc po prostu czekać, aż czytelnik odnajdzie w czeluściach bloga interesujący go temat. Trzeba wyjść do ludzi :) Tylko jak?

Dużą inspiracją była dla mnie jak zwykle Agata, z którą niejeden ślub przerobiłyśmy. I mimo że już nie pracuje ze mną na stałe, to nie raz podsyła mi ciekawostki i mówi wręcz CO MAM ZROBIĆ, bo przecież nie mogę tego przegapić. I tu było tak samo: „laska, laska, mówię Ci, załóż grupę, zobaczysz!”

No to założyłam :) Kliknij w obrazek lub tekst, by przejść do grupy: https://www.facebook.com/groups/weddingsistersbrides/

grupa-fb-weddingsisters3

Dopiero ruszyłyśy, ale już sporo wiem. Na razie oczywiście to tylko teoria i bardzo jestem ciekawa tej praktyki. Mamy już rozpisany naprawdę rozbudowany i szczegółowy harmonogram tematów na grupę i nieco pomysłów, w którą stronę powinno iść to wszystko.

Ale ale – panny młode to zweryfikują, bo to jest przecież nie dla mnie, nie dla Kasi, czy Agaty, tylko dla tych wszystkich dziewczyn, które właśnie zostały menedżerkami projektu ślub.

No więc tak :) (wiem – od „no więc” się nie zaczyna, ale ja bardzo lubię, i co?:)).

Dziewczyny, poniżej przedstawiam Wam plan dyskusji i postów na naszej grupie.

Bardzo jestem ciekawa, co o tym myślicie. Z wielką niecierpliwością czekam na feedback, chcemy widzieć, czy to w ogóle ma sens? Czy ten pomysł pomoże Wam w ślubnym zarządzaniu i organizowaniu?

PONIEDZIAŁKI: PUŁAPKI I WPADKI PODCZAS ORGANIZACJI ŚLUBU I WESELA

Czyli: ukryte opłaty, pytania, które warto zadawać w miejscach weselnych, czy wykonawcom, na jakie okoliczności warto się zabezpieczyć, o czym często zapominają panny młode, gdzie czyhają pułapki w całym procesie organizacji.

WTORKI: SAVOIR VIVRE NA ŚLUBIE I WESELU

Np. Jak zapraszać na ślub i wesele, jak rozsadzić gości, jak dopasować strój do okoliczności, jak zorganizować przyjęcie zaręczynowe tak, aby uniknąć nieprzyjemnej gafy.

ŚRODY: FINANSE ŚLUBNE ORAZ FORMALNOŚCI – UMOWY I URZĘDY

Czyli: jak ogarnąć budżet ślubny, ile co może kosztować, gdzie i jak można zaoszczędzić, na czym oszczędzać, a na czym nie, itp.
Oraz: formalności ślubne i wszelkie kruczki i gwiazdki czyhające w umowach z wykonawcami.

CZWARTKI: PLANOWANIE I REALIZACJA (ORGANIZACJA I DZIEŃ ŚLUBU)

Czyli: Harmonogram, triki organizacyjne, planowanie dnia ślubu

PIĄTKI: POMYSŁY KREATYWNE I STYLISTYKA

Czyli: kreatywne pomysły na wesele, porady stylistyczne – zarówno odnoszące się do wystroju miejsca przyjęcia i ceremonii, ale też strojów ślubnych, itp.

SOBOTY: PYTANIE DO GRUPY

Będziemy pytać Was i o tematy na grupę, ale też bardziej ogólnie :)

NIEDZIELA: OFERTY FIRM Z PORADĄ, LUB FIRMY POLECANE PRZEZ UCZESTNICZKI GRUPY. PRASÓWKA, NEWSY ŚLUBNE ZE ŚWIATA. WASZE WPADKI PRZY ORGANIZACJI ŚLUBU

Czyli: z humorem :)

Piszcie proszę w komentarzach, co sądzicie o grupie, o tematach, podrzucajcie własne pomysły, ok?

Czekamy na to!  Jak podobają się Wam nasze propozycje tematów? Może macie uwagi, może czegoś brakuje, coś trzeba dodać?

Pomóżcie nam rozwijać tę grupę, dla Was i dla innych dziewcznyn :)

Zapiszcie się do grupy i pomóżcie innym dziewczynom w staniu się idealnymi, albo po prostu skutecznymi menedżerkami swoich ślubnych projektów :) https://www.facebook.com/groups/weddingsistersbrides/

grupa-fb-weddingsisters3

ściskamy

:*

Organizacją ślubów żyję od 2006 roku, prowadząc jedną z pierwszych w Polsce agencji ślubnych 2CYTRYNY. Pomogłam ponad dwustu młodym parom w spełnieniu ich marzeń. Szaleństwa ślubne wyprawialiśmy na łące, w parku, w pałacach, nad jeziorem, nad brzegiem morza, w Polsce i za granicą, w przeróżnych zwyczajnych i mniej zwyczajnych okolicznościach. Tego bloga prowadzę razem już od 2009 roku. To spory kawałek czasu, a jak na internet, to cała era :). W tym czasie odkrywałam też inne obszary realizacji siebie. Na moich szkoleniach i w życiu codziennym zmotywowałam wiele wspaniałych kobiet do tego, aby chciały odszukać w sobie swoje talenty i aby codziennie, z uporem i frajdą kreowały własne życie. I chyba to sprawia mi największą satysfakcję. Działanie i pchanie do działania. I osiąganie, zdobywanie nowych szczytów.