TOP

N – JAK NOC POŚLUBNA. ŚLUBNA WIKIPEDIA WEDŁUG WEDDING SISTERS.

Ponieważ piszę w nocy, to sama pora natchnęła mnie do tematu. Czym jest, czym była, a czym powinna być noc poślubna?

WCZORAJ

Noc poślubna była w dawnych czasach momentem inicjacji seksualnej i pierwszego zbliżenia małżonków. Nawet jeśli romantycznie założymy, że śluby brano z miłości, tak naprawdę dopiero wtedy kochankowie/nowożeńcy mogli sprawdzić na ile ich uczucie pokrywa się z ich pragnieniami i jakby tu powiedzieć…..możliwościami ;).

Całkiem niedawno, już po rewolucji seksualnej, w czasach gdy kobiety swobodnie nosiły się bez biustonoszy, a golizna nie budziła już aż takiego zgorszenia, noc poślubna była może nie tyle pierwszy zbliżeniem, co zyskałą już raczej zaszczytne miano tej najbardziej romantycznej, upragnionej, już w objęciach męża/żony i co ważne – we własnym domu i własnym łóżku, a nie w samochodzie czy na prywatce. Dawało to niczym niezmącone możliwości zbliżenia, a co ważne niczym nie przerywane, co poskutkowało wyżem demograficznym, oczywiście….:)

DZIŚ

Dzisiaj imprezy trwają do rana i spokojną noc w objęciach męża/żony niezbyt łatwo.. Wyobraźmy też sobie siebie o 5 nad ranem i nasz stan o tej porze :) Fizyczny i higieniczny.

Prawdopodobnie też 90% par, zaraz po wyjściu spod prysznica (o ile do niego dotrze), pada lotem koszącym prosto na twarz.

Zapewne powiecie, że przecież w ciągu wesela można się wyrwać… ależ oczywiście. Ale czy kilka nawet najbardziej odjazdowych numerków, możemy nazwać nocą poślubną?

JUTRO

Od jakiegoś czasu słyszę, że pojawił się trend na sesje foto i video z nocy poślubnej? Hmmm, też nie oceniam, od wieków lubimy podglądać innych, więc czemu nie sami siebie? Od wieków w spotkaniach w sypialni nie koniecznie brało udział tylko dwóch uczestników, też nic dziwnego i nietypowego. Więc co mi tu przeszkadza? No właśnie kwestia TEJ nocy. No bo nie jest to TA noc.

Jak tu rozwiązać ten problem? Gdzie w napięty grafik weselny wcisnąć całą noc i do tego w super atmosferze i kondycji?

f6854-magiczna-noc-poslubna-w-krakowie--romantyczny-scen

Lubię ludzi, i chyba ludzie lubią mnie ;) Liczę, że moje porady i uwagi związane z organizacją ślubu przydadzą się Wam, dlatego dzielę się swoim doświadczeniem szczerze i obficie!