TOP

DO WIDZENIA

Drogie Czytelniczki, Czytelnicy, Koleżanki i Koledzy!

Jest mi niezmiernie miło napisać do Was, aczkolwiek smutno mi i żal, że to już ostatni raz, ponieważ idę już inną drogą. Cieszę się, że mogłam przez tyle lat służyć Wam pomocą i cenną radą.

Co lubiłam w tej pracy? To że codziennie musiałam wychodzić poza swoją strefę komfortu i robić rzeczy, w których wcale nie byłam dobra lub których niespecjalnie lubiłam (pisanie nie przychodzi mi z łatwością:)).

To że mimo braku fizycznego kontaktu z czytelnikami (osobiście uwielbiam kontakt fizyczny, jestem zwolennikiem powiedzenia sprzedażowego, że „jeśli nie oplujesz, nie wymacasz, czyli nie zostawisz swojego DNA na kliencie, nie możesz powiedzieć, że to twój klient:))) miałam ochotę dalej pisać i szukać nowości. Było spowodowane fantastycznymi komentarzami czy mailami jakie dostawałyśmy każdego dnia.

Ci którzy mieli okazję poznać mnie osobiście wiedzą, że uśmiecham się nieustannie, cały czas widzę jaśniejszą stronę życia. Nie zmienia to jednak faktu, że tak samo jak każdy człowiek lubię miłe słowa, uprzejmych ludzi lub takich którzy potrafią docenić wysiłek i pracę jaką wkładałam w pisanie Bloga.

Przez te 9 lat jeden, jedyny raz odpisałam w bardzo niegrzeczny sposób i nie usprawiedliwia mnie, że osoba do której pisałam była równie nie miła. Niestety i takie doświadczenie mam za sobą.

Jak wiecie przez ponad 7 lat prowadziłyśmy z Jolą szkolenia, które tak bardzo wkręciły mnie w magiczny świat wiedzy i rozwoju, że porzuciłam 2 lata temu śluby i eventy (świat pełen piękna i miłości:)) na rzecz rozwijania ludzi. Fascynuje mnie mój nowy/stary zawód. Wielu rzeczy się uczę na nowo, a w innych jestem kilka kroków przed branżą.

Tym samym żegnam się z Wami BARDZO SERDECZNIE.

Życzę obecnym Młodym Parom fantastycznych przygotowań. A tym które prowadziłyśmy do tej pory, życzę wielu niezapomnianych chwil z ukochaną osobą.

Liczę, że uda nam się jeszcze nie raz spotkać, lub mieć kontakt chociażby wirtualny.

Będę tuż obok. Nadal poświęcam się sprawom kobiet. Tym razem dbam o ich rozwój zawodowy i osobisty.

Dziękuję Wam za wspólnie spędzony czas i ściskam Was z całej siły!

Kasia

Lubię ludzi, i chyba ludzie lubią mnie ;) Liczę, że moje porady i uwagi związane z organizacją ślubu przydadzą się Wam, dlatego dzielę się swoim doświadczeniem szczerze i obficie!