Panel użytkownika

Co porabiamy w szczycie sezonu ślubnego?

Co porabiamy w szczycie sezonu ślubnego?

Drogie Panie, Panny Młode, narzeczone i żony !

co u nas słychać?

dlaczego się tak długo nie odzywamy?

……… jak same wiecie jesteśmy w środku sezonu ślubnego, Jola do końca września zarobiona, więc pojawiać sie będzie rzadko, wybaczcie Jej, pomaga Pannom Młodym przejść przez wyboje organizacyjne. Do tego smaży kotlety na weselach, gdy jest taka potrzeba, tańczy, śpiewa, szyje i pierze suknie.:))

przeprowadzka- Wedding Sisters

Mnie zatrzymały sprawy prywatne, do tego niedługo przeprowadzka, więc gdyby ktoś chciał ponosić meble i nie ma co ze sobą zrobić w wolny weekend zapraszam do mnie:))

Po 6 miesiącach remontu jestem fachowcem budowlanym, do tego świetnie orientuję się w najnowszych trendach wystroju wnętrz, ciekawych sklepach, dlatego jeśli te z Was które są po ślubie planują teraz zakup i urządzenia nowego mieszkania, serdecznie zapraszam! dla czytelniczek WS, będzie stosowna zniżka:) !

do szybkiego usłyszenia!

PS. Marlenka- GARTULACJE !!! wszystkiego  naj, naj dla Ciebie i męża ;))

źródło fot.:

http://www.edmonton-wedding-photographers.com

http://x.garnek.pl

SPODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ ZE ZNAJOMYMI! :)
avatar

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*


Jeden Komentarz

  • avatar JK
    Czerwiec 14, 2010 | Link do tego komentarza | Odpowiedz
    Z nami od: 31 lipca 2009r.
    Wszystkich komentarzy: 10

    O Kurcze, KIS, zdjęcie rewelacyjne! hahaha! :)
    Walczyć to ja będę na ślubach do końca października, ale myślę, że za miesiąc już będę w stanie skrobnąć coś sensownego od czasu do czasu. Teraz jest najgorzej – przypomnijcie mi, jak ja się nazywam? ;)

Czekamy na Twój komentarz

Dodaj swój komentarz poniżej, lub dołącz trackback z własnej strony. Możesz również subskrybować odpowiedzi w komentarzach poprzez RSS.

WSPÓŁPRACUJEMY