TOP

CELEBRYTKA – WEDDING PLANNEREM?

Chyba każdy w branży wie, że z Katarzyną Gajek z Aspire nie darzymy się wielką sympatią. Myślę, że szanujemy się zawodowo, ale chemii w tym związku niestety nie ma.

Dlatego też nie zaprzątam sobie głowy, ani czasu na śledzenie poczynań Pani Katarzyny. Jednak ostatnio jedna z Was podesłała mi link do jej notki umieszczonej w serwisie natemat.pl

Katarzyna prosiła w swoim artykule, aby młode pary, które poszukują konsultanta ślubnego zadały sobie trud i wyszukały te firmy, które od wielu lat (czytaj z bagażem ogromnego doświadczenia) organizują innym ludziom śluby.

Czemu wystosowała taki, wydawałoby się oczywisty komunikat?

Katarzyna żyje z organizacji ślubów i wesel, a jej klientami nierzadko są tzw. celebryci. Aby nie zabić swojego biznesu, nie mogła napisać tego, na co ja pozwalam sobie poniżej, a co tłumaczy jej i całej branży niepokój zawodowy:

„Celebrytko, to że zorganizowałaś swój ślub – JEDEN ślub – przy pomocy sztabu ludzi, nie tworzy z Ciebie ani specjalistki od organizacji ślubów i wesel, ani nie stawia Cię w roli organizatorki, ani nawet nie daje pojęcia o branży ślubno-weselnej.”

Osobiście rozumiem, że każdy w życiu (celebryta też) poszukuje swojej drogi, swojego celu i swojego JA. I trzymam kciuki za wejście na swoją ścieżkę. Tylko taka drobna prośba, aby po drodze nie zadeptać tych cudownych i zbyt ufnych Młodych Par.

 

Lubię ludzi, i chyba ludzie lubią mnie ;) Liczę, że moje porady i uwagi związane z organizacją ślubu przydadzą się Wam, dlatego dzielę się swoim doświadczeniem szczerze i obficie!