TOP

BOISZ SIĘ ZMIANY?

Strach paraliżuje

Obie z Kasią dobrze znamy to uczucie. Wiesz, że czas na zmiany, ale nie jesteś w stanie wykonać nawet małego kroku. Co tam kroku! Gestu, nawet ruchu palcem. Wydaje Ci się, że jeżeli zmienisz coś choć odrobinę, to wszystko zawali się jak domek z kart. Jesteś sparaliżowana przez strach. Ta misterna konstrukcja, którą tak długo układałaś i której utrzymywanie w dotychczasowym stanie kosztuje Cię tyle energii, uwiera Cię jak kamień w bucie. Ale co się stanie jeśli się poruszysz i to wszystko runie?

Powiem Ci co się stanie:

Słońce dalej będzie świecić

Nawet jeżeli w danej chwili będzie zakryte chmurami, to jednak ono zawsze jest tam ponad nimi. Zawsze świeci.

Obie miałyśmy w życiu wiele mocnych i przełomowych momentów. Takich, że nie wiadomo było, co za zakrętem i czy na pewno damy radę. Obie, prawdząc dla Was szkolenia, widziałyśmy nie raz, z jaką obawą przychodziłyście i z jaką lekkością wracałyście do swoich domów. Z nowymi pomysłami. I z wielką siłą.

Największą nauką, jaką wyniosłyśmy same z naszych szkoleń jest ta, że człowiek jest w stanie zebrać się na wielkie czyny. Ale żeby to zrobić, musi poczuć inspirację i wiarę innych ludzi w siebie.

W gruncie rzeczy obie dobrze wiemy, że wyposażenie Was w narzędzia i wiedzę, po które przychodzicie to jedno, ale pokazanie, że się da, jak jest naprawdę i że życie nie gryzie – to drugie. I chyba najważniejsze :)

Idą zmiany. To jest ten czas :)

Tak się złożyło, że ten rok był kolejnym rokiem przełomowym w naszych życiach – i moim i Kasi.

czas-na-zmiane

Idą duże zmiany, ale WeddingSisters jest dalej dla Was. Znowu jesteśmy mądrzejsze o kolejne doświadczenia – i zawodowe i osobiste. Zatem tradycyjnie ulepszamy program szkolenia i przesuwamy akcent na rzeczy, które dzisiaj wg nas mają znaczenie podstawowe w realizacji marzeń i osiągnięciu założonych celów, nie tylko w branży ślubnej.

Zapraszamy Cię na spotkanie z nami

W tym roku zaplanowałyśmy dwa szkolenia

Konsultant Ślubny & Event Manager:

  • Pierwsze w Warszawie 3 i 4 grudnia
  • Drugie w Poznaniu 10 i 11 grudnia.

Są to zajęcia weekendowe.

A jeśli jesteś poważnie zainteresowana udziałem, to napisz do nas na adres office@weddingsisters.pl.

Może boisz się, że się nie nadajesz? Nie dowiesz się, jeśli nie sprawdzisz

Pomyśl, czy nadal chcesz spędzać czas zamartwiając się, że nie realizujesz się w swoim życiu? Jeśli niczego nie zrobisz, będziesz wyrzucać to sobie długi czas.

Wszystkim niezdecydowanym pomagamy genialnym testem predyspozycji zawodowych – dowiesz się, w czym jesteś najlepsza :) To jeden z bardziej inspirujących punktów programu!

Zapraszam Cię serdecznie, będzie mi bardzo miło, jeśli zdecydujesz się dołączyć do jednej z naszych dwóch grup.

Gdybyś miała jakiekolwiek pytania związane ze szkoleniem, to chętnie na nie odpowiem. A jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o nas, szkolących, to zajrzyj jeszcze tutaj: PROWADZĄCE

Szkolimy w tej branży już od wielu wielu lat. Kasia była pierwszą osobą w Polsce, która w ogóle zaczęła zajmować się konsultingiem ślubnym. Więc jeśli jesteś ciekawa, jak możemy pomóc Ci w wystartowaniu w nowym zawodzie – Konsultanta Ślubnego lub Event Managera, to koniecznie dołącz do naszej grupy szkoleniowej. Napisz na office@weddingsisters.pl

ściskam

Jola

.

Organizacją ślubów żyję od 2006 roku, prowadząc jedną z pierwszych w Polsce agencji ślubnych 2CYTRYNY. Pomogłam ponad dwustu młodym parom w spełnieniu ich marzeń. Szaleństwa ślubne wyprawialiśmy na łące, w parku, w pałacach, nad jeziorem, nad brzegiem morza, w Polsce i za granicą, w przeróżnych zwyczajnych i mniej zwyczajnych okolicznościach. Tego bloga prowadzę razem już od 2009 roku. To spory kawałek czasu, a jak na internet, to cała era :). W tym czasie odkrywałam też inne obszary realizacji siebie. Na moich szkoleniach i w życiu codziennym zmotywowałam wiele wspaniałych kobiet do tego, aby chciały odszukać w sobie swoje talenty i aby codziennie, z uporem i frajdą kreowały własne życie. I chyba to sprawia mi największą satysfakcję. Działanie i pchanie do działania. I osiąganie, zdobywanie nowych szczytów.