TOP

7 RZECZY, KTÓRE PRZYSZŁA PANNA MŁODA MUSI ZROBIĆ ZARAZ PO ZARĘCZYNACH

Ohh yeah! Oświadczył się! Masz pierścionek! Co teraz, co teraz!?? Tyle myśli, chaos, tyle rzeczy do ogarnięcia! Od czego zacząć? Oczywiście od początku :)

1. Selfie z pierścionkiem na FB

Jeżeli czegoś nie ma na fejsbuku, to nie ma tego w ogóle. Sweet fotka obowiązkowa.

2. Zmiana statusu na FB

Ze „W związku” (lub ze „To skomplikowane”) na „ZARĘCZONA”. Jak wyżej. Jeżeli czegoś nie ma na FB, to tego nie ma. A jeśli ktoś przeoczył Twoje selfie z pierścionkiem, to teraz jest szansa, że tego nie przeoczy :)

3. Telefon do przyjaciółki

A nawet do przyjaciółek. Wszystkich. Po kolei. I nie szczędź szczegółów, niech zzielenieją z…. ze szczęścia. Twojego. :)

4. Telefon do rodziców

Oni w odróżnieniu od niektórych przyjaciółek faktycznie mogli czekać na tę wiadomość z utęsknieniem. Więc nie każ im czekać dłużej. Chociaż zaraz zaraz…. Czy Twój przyszły mąż jest lekarzem, albo chociaż prawnikiem? Nie? To zastanów się dobrze, co robisz. Możesz zawieść niektóre oczekiwania, a w końcu zasługujesz przecież na tego lekarza czy tam prawnika.

5. Impreza z przyjaciółkami

Okazji do świętowania i imprez nigdy za mało, a taką okazję należy wykorzystać szczególnie. Najlepiej wielokrotnie, bo wiadomo przecież, że ciężko zgromadzić wszystkich za jednym razem w jednym miejscu. A nawet jeśli uda Ci się ta sztuka, to przecież zawsze warto to powtórzyć.

6. Romantyczny weekend z narzeczonym

Takie wydarzenie trzeba dokładnie i porządnie uczcić, nie może być tak na szybko. Zatem kiedy opadną pierwsze emocje, wyjedźcie gdzieś tylko we dwoje, żeby świętować Wasz nowy stan. I mieć dużo seksu. :)

7. Instagram. No tak, tu selfie też obowiązkowe

A że jest to serwis opierający się wyłącznie na zdjęciach, to nie hamuj się, pofolguj sobie, wrzucaj fotki z pierścionkiem i z narzeczonym tak często, aż inni nie będą mogli na Ciebie patrzeć.

Okay, cały świat już cieszy się Waszym szczęściem. Zatem tak naprawdę, na serio serio – co teraz? Teraz przeczytaj nasze kolejne artukuły, jak ogarnąć organizację ślubu i wesela. Pójdzie jak po maśle, zobaczysz. Z nami nie zginiesz :)

:*

<3

Organizacją ślubów żyję od 2006 roku, prowadząc jedną z pierwszych w Polsce agencji ślubnych 2CYTRYNY. Pomogłam ponad dwustu młodym parom w spełnieniu ich marzeń. Szaleństwa ślubne wyprawialiśmy na łące, w parku, w pałacach, nad jeziorem, nad brzegiem morza, w Polsce i za granicą, w przeróżnych zwyczajnych i mniej zwyczajnych okolicznościach. Tego bloga prowadzę razem już od 2009 roku. To spory kawałek czasu, a jak na internet, to cała era :). W tym czasie odkrywałam też inne obszary realizacji siebie. Na moich szkoleniach i w życiu codziennym zmotywowałam wiele wspaniałych kobiet do tego, aby chciały odszukać w sobie swoje talenty i aby codziennie, z uporem i frajdą kreowały własne życie. I chyba to sprawia mi największą satysfakcję. Działanie i pchanie do działania. I osiąganie, zdobywanie nowych szczytów.