METAMORFOZY ŚLUBNE

METAMORFOZY ŚLUBNE

Ślub jest wydarzeniem wyjątkowym i wszyscy główni uczestnicy, a szczególnie para młoda, marzą o tym, aby wyglądać perfekcyjnie i pięknie. Lepiej niż na co dzień. Wspaniale. Dobrze o tym wiem, bo sama doświadczyłam również amoku przygotowań i szału przed własnym ślubem. Ale przede wszystkim towarzyszyłam w przygotowaniach całej rzeszy kobiet i mężczyzn – o różnych charakterach, różnym wyglądzie i różnym podejściu do tematu ślubu i wesela. Jednak wszędzie był ten wspólny mianownik – przemiana, piękno i wyjątkowość.

 • Przemiana – by było piękniej, niż na co dzień
 • Piękno – serca, spotkań, chwil, ale też piękno ludzkie
 • Wyjątkowość – czar niepowtarzalnego w życiu wydarzenia

Właścicielki Annais postanowiły pokazać kobietom, jak na swój ślub wydobyć piękno fizyczne, które często bywa ukryte. W wielu miastach Polski zorganizowały event o nazwie ŚLUBNE METAMORFOZY. Specjaliści od wizerunku, jak stylistki, fryzjerzy, wizażyści, brafitterki pomagali paniom poznać ich największe atuty i uczyli, jak je zaprezentować i podkreślić. Efektem każdego takiego eventu były wspaniałe ślubne stylizacje.

Ja byłam na takim jednym spotkaniu – we Wrocławiu. Poznałam trzy wspaniałe dziewczyny, które zostały poddane zabiegom stylizacyjnym. Niektóre zmiany były wręcz imponujące!

Obejrzyjcie moją poniższą relację zdjęciową, a na koniec efekt metamorfoz.

A na końcu przeczytajcie koniecznie jeszcze o moich dodatkowych stylizacyjnych poradach!

 

 

2014-12-17 12.11.08

2014-12-17 11.36.31

metamorfozy-foto-annais-05

A tutaj zobaczcie na efekt metamorfoz. Dziewczyny są wspaniałe! (te zdjęcia z FB Annais: https://www.facebook.com/annaisbridal)

metamorfozy-foto-annais-01 metamorfozy-foto-annais-02 metamorfozy-foto-annais-03

metamorfozy-foto-annais-04

 

I moje dodatkowe porady:

 • Pamiętaj, że zawsze masz w sobie piękno
 • Poznaj swoje silne strony i trzymaj się ich – podkreślaj je na każdym kroku
 • Zapomnij o wadach – ignoruj, a jeżeli bardzo Ci przeszkadzają – śmiej się z nich
 • Skorzystaj z usługi stylistki. Bezstronna osoba powie Ci o Twoich zaletach więcej, niż ktokolwiek inny. Nauczy Cię, jak podkreślać te zalety
 • Zrób analizę kolorystyczną. Poznaj paletę barw, która zawsze doda Ci uroku i podkreśli Twoją urodę
 • Opcja minimum – poznaj swój typ kolorystyczny. Są dwa: zimny i ciepły. Zaopatrz się w folię srebrną i złotą. Przyłóż każdą z nich w okolicach twarzy. Jest jedna opcja – albo jesteś ciepłym, albo zimnym typem kolorystycznym. I tego się trzymaj.
 • Nie zmieniaj swojego typu kolorystycznego na siłę – to bezcelowe. Nie pomoże solarium, przemalowanie włosów, czy makijaż. Dlatego, jeżeli jesteś zimnym typem kolorystycznym (a większość Polek właśnie taki typ reprezentuje), to nie wciskaj się w beżową suknię ślubną. I już.
 • Sprawdzaj wszystkie opcje, próbuj, improwizuj i patrz, co się dzieje. Przymierz różne kroje sukien. Wypróbuj różne fryzury, różne typy makijaży. Może się okazać, że rozkwitasz w fasonie, czy w makijażu, który wstępnie skreśliłaś.
 • Zajrzyj do artykułu o typach sylwetek – mamy tu dla Ciebie kilka podpowiedzi dotyczących sukni ślubnych:
typy-sylwetek
typy sylwetek suknie ślubne
big-beauty
suknie ślubne xxl

 

Pamiętaj, bądź sobą i nie naśladuj chwilowych kanonów. Odkryj swoje prawdziwe piękno :)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Komentarze

Tagged , , .

Organizacją ślubów żyję od 2006 roku, prowadząc jedną z pierwszych w Polsce agencji ślubnych 2CYTRYNY. Pomogłam ponad dwustu młodym parom w spełnieniu ich marzeń. Szaleństwa ślubne wyprawialiśmy na łące, w parku, w pałacach, nad jeziorem, nad brzegiem morza, w Polsce i za granicą, w przeróżnych zwyczajnych i mniej zwyczajnych okolicznościach. Tego bloga prowadzę razem z Kasią już od 2009 roku. To spory kawałek czasu, a jak na internet, to cała era :). W tym czasie odkrywałam też inne obszary realizacji siebie. Na moich szkoleniach i w życiu codziennym zmotywowałam wiele wspaniałych kobiet do tego, aby chciały odszukać w sobie swoje talenty i aby codziennie, z uporem i frajdą kreowały własne życie. I chyba to sprawia mi największą satysfakcję. Działanie i pchanie do działania. I osiąganie, zdobywanie nowych szczytów. A ponieważ wszystko płynie - nasz blog także się zmienia. Zatem już nie tylko o ślubach, ale i o innych rzeczach, które są ważne dla nas każdego dnia.